Pirmatskaņojums Noras Bumbieres izpildītajai dziesmai Ķiršu lietus

Par Latvijas rokmūzikas aristokrātu dēvētais izcilais ģitārists Vjačeslavs Mitrohins gatavojas koncertam, kurā atskaņos savu jaunāko programmu Latviešu blūzi.

Pirmatskaņojums Noras Bumbieres izpildītajai dziesmai Ķiršu lietus
Komentāri 16.11.2016 22:43

Par Latvijas rokmūzikas aristokrātu dēvētais izcilais ģitārists Vjačeslavs Mitrohins gatavojas koncertam, kurā atskaņos savu jaunāko programmu Latviešu blūzi. 22. novembrī plkst. 19.00 mūzikas namā Daile skanēs Raimonda Paula, Zigmara Liepiņa, Ulda Stabulnieka, Vjačeslava Mitrohina un Aivara Hermaņa dziesmas blūza stilā. Kopā ar Mitrohinu muzicēs instrumentālā grupa: Aivars Hermanis, Raimonds Macats, Juris Širokovs un Ainis Zavackis.

Kuru gan savulaik nav uzrunājusi, aizkustinājusi skaistā Zigmāra Liepiņa un Alfrēda Krūkļa dziesma “Ķiršu lietus”. Nu pienācis laiks pirmatskaņojumam – populārās dziesmas versijai Vjačeslava Mitrohina aranžējumā. Eksotisku noti priekšnesumam piešķir autora dziedājums latviešu valodā ar vieglu krievu akcentu.

Koncertā mūzikas namā Daile skanēs ne vien Latviešu blūzi, bet arī skaņdarbi no Vjačeslava Mitrohina kaverversiju „zelta” repertuāra. Priekšnesumā mūziķim pievienosies instrumentālā grupa: Aivars Hermanis (ģitāra), Raimonds Macats (mutes harmonijas, taustiņinstrumenti), Juris Širokovs (bass) un Ainis Zavackis (sitamie instrumenti).

Jaunā diska Latviešu blūzi producents un skaņu inženieris ir pats Vjačeslavs Mitrohins, ieraksts tapis mūziķa skaņu ierakstu studijā MMBand Studio. Diska producēšanā aktīvi piedalījušies arī Aivars Hermanis un Raimonds Macats, albuma dizaina autore un fotogrāfe ir Anna Mitrohina.

Biļetes uz Vjačeslava Mitrohina koncertu un albuma Latviešu blūzi prezentāciju 22. novembrī plkst. 19.00 nopērkamas Biļešu Paradīzes kasēs.

Nora Bumbiere ĶIRŠU LIETUS

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV