Nacionālās apvienības deputāts ar auto notriec bērnu

Saeimas deputāts Edvīns Šnore notriecis 12 gadus vecu meiteni.

Nacionālās apvienības deputāts ar auto notriec bērnu
Komentāri[6] Bilžu galerija[5] 04.11.2016 19:28
Saeimas deputāts Edvīns Šnore šorīt 2016.gada 4.novembrī Rīgā, dodoties uz darbu, notriecis 12 gadus vecu meiteni, kura šķērsojusi ielu pie sarkanās gaismas, vēsta portāls TVNET. Pats Šnore incidentu apstiprinājis.

Negadījums noticis Murjāņu un Kvēles ielas krustojumā, kad deputātam bijusi zaļā gaisma, lai brauktu, bet pēkšņi uz ielas izskrējusi meitene. «Tur bija daudz cilvēku, kuri stāvēja pie luksofora abās pusēs, un pēkšņi no vienas puses izskrēja meitene,» skaidroja deputāts.

Pēc Šnores stāstītā, viņš mēģinājis bremzēt un griezt stūri, lai izvairītos no sadursmes, bet slidenā ceļa dēļ tas nav izdevies. Meitene sūdzējusies par sāpēm, un viņai bijušas grūtības nostāvēt, tādēļ izsaukti mediķi, kuri bērnu nogādājuši slimnīcā. Savukārt Šnorem noformēts protokols.

Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta pārstāve Inga Vītola portālam TVNET pastāstīja, ka meitene nogādāta Bērnu klīniskajā universitātes slimnīcā. Bērnam smagu traumu nav, bet viņa tikusi paturēta slimnīcā novērošanai. Pēc Vītolas teiktā, meitene ārstniecības iestādē nogādāta stabilā stāvoklī, ar galvas, vēdera un sāna sasitumiem.

Valsts policijā portāls TVNET uzzināja, ka izsaukums uz Kvēles ielu saņemts plkst.8.28. Pēc sākotnējās informācijas, 1974.gadā dzimis vīrietis notriecis 2004.gadā dzimušu meiteni. Policija vēl skaidro notikušā apstākļus.

Šņorem, kurš pirms deputāta amata strādājis par kinorežisoru, ir 42 gadi. Viņš ir skandalozās filmas The Soviet Story (Padomju stāsts) autors. Šī Šņores dokumentālā filma izsaukusi plašu rezonansi Krievijā un tiek vērtēta neviennozīmīgi dažādos sabiedrības slāņos.

Nākamajā lapā foto: Saeimas deputāts Edvīns Šnore

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [6] ››
babele 21.11.2016 15:34
Nemaz nebrīnos,ka notrieca.Pati esmu novērojusi,kā jaunieši šķērso ielu, nepaskatoties ne pa labi ne kreisi, skatoties savos telefonos "mauc" tik pāri.......

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV