Tārpi, skudras un citas šausmas. Balticovo olas un vistas tiešām ir ēdamas?

Latvijā dējējvistu turēšana sprostos ir ļoti cietsirdīga prakse, kas sagādā dzīvniekiem milzu ciešanas dienu no dienas visa mūža garumā.

Tārpi, skudras un citas šausmas. Balticovo olas un vistas tiešām ir ēdamas?
Komentāri[9] Bilžu galerija[13] 03.11.2016 21:49
2016.gada oktobrī "Dzīvnieku brīvība" tika publicējusi materiālus no A/S "Balticovo" dējējvistu novietnēm, atklājot briesmīgos apstākļus, kādos tiek ražotas olas, kas nonāk uz mūsu galda. Latvijā dējējvistu turēšana sprostos ir ļoti cietsirdīga prakse, kas sagādā dzīvniekiem milzu ciešanas dienu no dienas visa mūža garumā.

Uzņēmums “Balticovo” pēc “labturības skandāla” medijiem un dzīvnieku aizstāvjiem izrāda vistu kūtis. TV3 ziņas vēsta, ka uzņēmuma līdzīpašnieks Valdis Grimze šodien atvainojas sabiedrībai un ielaiž TV operatorus vistu kūtīs.

Sprostu sistēmās vistām ir liegts gandrīz viss, kas tām ir dabisks. Vistu dzīve aizrit, stāvot uz metāla režģa grīdas - troksnī, saspiestībā un putekļos. Sprostos vistas nevar pat normāli pastaigāt vai izplest spārnus. Viņas nekad neierauga dienasgaismu un nesajūt zemi zem kājām.

Šāda rūpnieciska olu ražošanas sistēma nav nepieciešamība - tā ir cietsirdīga pret dzīvniekiem un pretrunā ar mūsdienīgas sabiedrības vērtībām. Vienīgie ieguvēji ir olu ražotāji, kas pelna, ietaupot uz vistu dzīves apstākļiem. Sprostos ražotu olu cena ir dzīvnieku ciešanas. Šāda cena man nav pieņemama.

Iestājamies pret vistu turēšanu sprostos - teikts paziņojumā, kur portāls Olucena.lv joprojām aicina parakstīties pret vistu mocīšanu


Brīdinām, ka nākamajā lapā ir nepatīkami skati

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [9] ››
YANMAE 04.07.2017 10:35
MAN SAVAS VISTINJAS ,SAVAS OLINJAS

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV