Tauta izņirgājas par Lienes Ušakovas-Brikouskas selfiju akadēmiju

Sabiedrība ierēc par Lienes jeb, kā viņu uzspīlēti tendenciozi ilgus gadus turpina saukt viens Latvijas portāls, seksīgā Lee... Mjā, šīs dāmas idiotismiem selfiju sakarā nav nekādu robežu.

Tauta izņirgājas par Lienes Ušakovas-Brikouskas selfiju akadēmiju
Komentāri[4] Bilžu galerija[9] 30.10.2016 19:56
"Gluži kā balets, arī selfiji ir māksla – rezultāti nāk tikai pateicoties ilgiem treniņiem, dažkārt arī caur asarām! Daži par selfijiem smīkņā, citi par tiem ir sajūsmā, taču ir skaidrs – selfiji ir neatņemama 21. gadsimta kultūras sastāvdaļa un tos uzņem ikviens," nez kāpēc ir pārliecināti Selfiju akadēmijas izveidotāji.Dziedātāja no LNT talantu šova laikiem, radio balss Liene Ušakova jeb plašāk pazīstama kā Liene Brikouska esot dēvējama par Latvijas selfiju karalieni, jo tos viņa patiešām protot uzņemt. Interesanti, kas tur īpašs jāprot un kas tieši ir kultūras sastāvdaļa šai lētajā un banālajā nodarbē?

Tetovējumiem bagātā un plastisko operāciju karaliene, kura ar sociālo tīklu starpniecību nav kautrējusies plašākas publikas priekšā tiražēt savus kailfoto, gudri stāsta: laba selfija uzņemšana var aizņemt pat visu dienu.

“Līdz sešpadsmit gadiem es nejutos nedz gana laba, nedz gana skaista. Bet mēs katra esam unikāla – ja vien sevi apzināmies un protam izcelt skaisto,” krāsaini rudenīgā “Selfiju akadēmijas” reklāmas video teic daiļava. Viņa izraudzīta par jaunās “skolas” vadītāju un seju.


Nākamajā lapā fotogalerija: Lienes Ušakovas piedauzīgie selfiji

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [4] ››
Tina 14.11.2016 20:55
sejas āda jau tik pavītusi ://

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV