Izcilā aktiera Jāņa Reiņa nāves iemesls ir neticams

Talantīgā latviešu teātra un kino aktiera Jāņa Reiņa pāragro došanos citos medību laukos latviešu tauta neaizmirsīs ļoti ilgi.

Izcilā aktiera Jāņa Reiņa nāves iemesls ir neticams
Komentāri[10] Bilžu galerija[23] 18.10.2016 22:04
Žurnāls Kas Jauns 2016.gada 18.oktobrī ziņo, ka, kriminālprocesa ietvaros veicot ekspertīzi, noskaidrots pāragri mūžībā aizgājušā aktiera Jāņa Reiņa nāves cēlonis. Viņš tomēr neesot bijis dzērumā, kā izskanējis presē un sabiedrības tenku nevalodās, kā arī aktiera drauga Rūdolfa Plēpja vēstījumā par draudzīgo iedzeršanu ik vakaru pirms Reiņa nāves.

Precīza nāves cēloņa noskaidrošanai Valsts policija ierosināja kriminālprocesu un aktiera mirstīgās atliekas tika nogādātas uz ekspertīzi, uzreiz gan uzsverot, ka nav konstatētas vardarbīgas nāves pazīmes. Tagad ir zināms ekspertīzes slēdziens, par ko raksta žurnāls Kas Jauns, kas sazinājies ar aktiera atraitni Vitu Frinbergu.

«Kā jau teicu toreiz pēc Jāņa nāves - viņš nomira no sirds nepietiekamības. Viņam bija ļoti augsts asinsspiediens, un sirds neizturēja...» saka aktiera dzīvesbiedre Vita Frinberga.

Reiņa sieva beidzot pieliek punktu arī daudz aprunātajai alkohola tēmai, ko popularizēt medijos nenoliedzami palīdzēja aktiera Rūdolfa Plēpja atzīšanās, ka pēdējās dienas viņš ar savu draugu Reini pavadījuši kopā, pamatīgi lietojot grādīgos dzērienus. Izrādās, ekspertīze Reiņa mirstīgajās atliekās nav konstatējusi arī alkohola klātbūtni.

Tomēr šokējošākais fakts ir sekojošs: kamdēļ līdzcilvēki melsa par zaļā pūķa atkarību aktiera dzīves izskaņā un kamdēļ talantīgais aktieris Rūdolfs Plēpis to apstiprināja ar dēku stāstiem, padarot tautā mīlēto mākslinieku par plenci un dzērāju? Un kas īsti varēja notikt ar vīrieti spēka gados, kurš nomira tik pēkšņi, - un pēc vairāku kolēģu neizpratnes pilniem apliecinājumiem: "Vēl nesen satiku, bet Jānis Reinis pēc mirēja neizskatījās..."

Rakstiet komentāru sadaļā savas domas un viedokļus, - vien lūdzam iztikt bez naida kurināšanas un pārmetumiem aktiera ģimenei.

LASIET ARĪ: ATVADU VIDEO/FOTO/DZEJA izcilā aktiera Jāņa Reiņa piemiņai

Ej uz nākamo lapu, lai skatītu foto: izcilais mākslinieks Jānis Reinis

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [10] ››
Jānis 05.11.2016 13:40
Man gan šķiet,ka "atraitne" ir liela mele un,pati izskatās pēc alkoholiķes..........
Bet,ja jau mira bez vardarbības, KĀPĒC ZĀRKU NEATVĒRA???

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV