Vai pretīgāk vēl var būt? Ernesta Gulbja papucis izsauc uz dueli 7 bērnu tēvu

Septiņu bērnu nolaupīšanas skandāls. Situācijas korelācija: miljonārs Gulbis septiņu bērnu tēvu izsauc uz dueli.

Vai pretīgāk vēl var būt? Ernesta Gulbja papucis izsauc uz dueli 7 bērnu tēvu
Komentāri[2] Bilžu galerija[9] 30.09.2016 19:55
Jau rakstījām, ka septiņu bērnu māte Una Gavare, kādreiz skaistumkaraliene Una Kārkliņa, pametusi laulāto draugu, bērnu tēvu un aizbēgusi pie pazīstamā miljonāra Ainara Gulbja.

Neraugoties uz ģimenes skaistās ligzdiņas reportāžu vēl nesen televīzijas raidījumā, četrdesmit divus gadus vecā latviešu modele, septiņu bērnu mamma Una Gavare (kādreiz Una Kārkliņa) septembra sākumā pametusi vīra mājas un kopā ar septiņiem bērniem devusies prom, nepaskaidrojot vīram aiziešanas iemeslus.

Unas Gavares vīrs Māris Gavars ir šokā par notikušo, un viņam neesot ne jausmas, kas noticis.

Tomēr Mārim bijusi nojausma par notiekušo, jo aizbraucot Una atstājusi audioierakstu, kurā izklāstījusi savas atklāsmes par notiekošā iemesliem.

Māris stāsta, ka Una pati izstāstījusi par attiecībām ar Ainaru Gulbi. Una esot arī prasījusi dot atļauju laulības šķiršanai. Taču vīrs noskaņots kareivīgi negrasās piekrist Unas pavēlēm, jo Una tagad esot pilnīgi cits cilvēks, savā komunikācijā pavēlnieciska un kategoriska.

Miljonārs Ainars Gulbis Māri Gavaru esot izsaucis uz dueli. Māris saka: «Lai Gulbis labāk iet padejot gulbīšu deju. Būs jautrāk,» saka Gavars.

Žurnāla Kas Jauns rīcībā ir informācija, ka Māris Gavars vērsies policijā un tiesā ar iesniegumu par bērnu nolaupīšanu. Māris žurnālam teicis, ka bērniem nav atļauts viņam teikt savu atrašanās vietu, savukārt Gulbis teicis, ka visus ar bērniem saistītos jautājumus Mārim tagad būšot jākārto ar viņu. Bērni Mārim teikuši, ka gribot mājās.

Izrādās, ka Gulbis un Gavare (toreiz Una Kārkliņa) bija pāris jau pirms 25 gadiem. Tad Una bija modele, abi tikušies Latvijā un citās pasaules valstīs, Gulbis Parīzē pat īrējis dzīvokli abiem, bet uzņēmējs izveidoja citas attiecības, Una centusies atgūt Gulbja uzmanību, bet nesekmīgi.

Una Gavare intervijā «Angeless.lv» teikusi «ja cita ceļa nav, visas neveselīgās saites, mezgli ir jāatraisa un jāpērcērt. Citādi no tā tikt laukā nav iespējams. Rīkoties nekad nav par vēlu.»

Tagad Una Gavare ar septiņiem bērniem devusies pie Ainara Gulbja un dzīvo viņa īpašumos Tenerifē.

Viss raksts žurnālā Kas Jauns.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
mjāaa 12.10.2016 21:53
Gavaram jāsamierinās,viņš ir zaudētājs,uzvar nauda,vara+ mīlestība,bet bērni ierocis nevar būt un nah tam Gavaram vajag tos bērnus bez Unas!!!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV