Šokējoši! Ģeogrāfijas skolotājs diedelē latviešu nepilngadīgo meiteņu biksītes

Ģeogrāfijas skolotājs intīmos jautājumos uzrunā nepilngadīgas skolnieces.

Šokējoši! Ģeogrāfijas skolotājs diedelē latviešu nepilngadīgo meiteņu biksītes
Komentāri[1] 31.08.2016 20:45

TV3 raidījuma Bez Tabu skatītāja sastapusies ar internetā klīstam interesanta rakstura darba sludinājumu. Piedāvājuma tekstā minēts: »Piedāvāju savdabīgu, interesantu darbiņu sievietei vai meitenei no Rīgas vai Zemgales. Bez vecuma ierobežojuma. Vakance – palīdze!» Interesējoties par «darba» piedāvājumu vairāk, nākas secināt - tas intīma rakstura. Turklāt, sludinājuma izvietotājs pēc profesijas ir ģeogrāfijas skolotājs...

Lai noskaidrotu, kas slēpjas zem šī sludinājuma, tam atsaukusies gan Bez Tabu skatītāja, gan raidījuma speciāli sarunāta sieviete. Abas norādījušas, ka ir nepilngadīgas. Neskatoties uz to, vīrietis ar interesi atbild uz nosūtītajām ziņām, izsakot vēl citus nepiedienīgus piedāvājumus - kopīga nakts pavadīšana, par kuru vīrietis esot gatavs samaksāt 80 eiro un līdzīgas izklaides, zinot, ka rakstītāja ir nepilngadīga. 

Raidījuma Bez Tabu sarunātajai meitenei izdodas ar vīrieti sarunāt tikšanos.

 Ir noskaidrots, ka rakstītājs ir vīrietis, turklāt pedagogs. Meitenei nākas kādu laiku gaidīt. Tad viņa saņem īsziņu, ka viņai jādodas iekšā tirdzniecības centrā. Viņai seko vīrietis baltā kreklā. Telpās viņš pieiet pie viņas un sākas saruna, kurā nepiedienīgais skolotājs mēģina meiteni pierunāt uz pastaigu parkā.

Lai gan vīrietis ir uzmanīgs ar izteikumiem, ir skaidrs, ka viņš vēlas no meitenes dabūt biksītes, par tām piedāvājot simbolisku samaksu. Meitene «spēlē» līdzi un it kā dodas uz tualeti, lai pārvilktu biksītes un nodotu tās svešajam vīrietim. 

Šajā brīdī Bez Tabu komandas žurnālists uzrunā nepiedienīgo skolotāju, viņš nenoliedz, ka ir pedagogs, taču ar meiteni esot gribējis vien iepazīties. Pēc ilgākas tirdīšanas, vīrietis nolemj bēgt.

Raidījums Bez Tabu nodevis materiālu tālākai izvērtēšanai atbilstīgajām iestādēm.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītu video, kā skolotājs iepērk biksītes

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [1] ››
bubulis 31.08.2016 22:46
Kur var nopirkt un cik maksā? :D

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV