TV dīva Sipeniece laipni ielūdz savā virtuvē un guļamistabā

Baiba Sipeniece ielaiž savā virtuvē svešiniekus, nākamreiz laidīs arī guļamistabā.

TV dīva Sipeniece laipni ielūdz savā virtuvē un guļamistabā
Komentāri Bilžu galerija[6] 26.08.2016 17:56

TV3 jaunajā rudens sezonā skatītāju vērtējumam tiks nodots kulinārijas raidījums «Cepiens», kurā dažādas Latvijā zināmas personas savās mājās uzņems fanus, kuri centīsies pārsteigt slavenības ar gardiem ēdieniem, vēsta slavenību žurnāls Vakara Ziņas.

Kā viena no raidījuma zvaigznēm būs televīzijas un radio raidījumu vadītāja Baiba Sipeniece-Gavare (46), kura smej, ka pirmo reizi atļāvusies savā savrupnamā ielaist svešiniekus.

Iekabina Sarmītei Ēlertei

TV3 jaunās sezonas atklāšanas pasākumā atraktīvā raidījumu vadītāja dalījās ar pirmajiem iespaidiem no raidījuma filmēšanas laukuma. Nav noslēpums, ka Baibai piemīt ģeniāla humora izjūta, arī šoreiz raidījumu vadītāja nekautrējās publiski jokot.

«Šovam piekritu, jo vienkārši nezināju, kā kļūt populārākai. Jūtu, ka drastiski krītas mans popularitātes reitings, tāpēc arī teicu - nāciet iekšā manā virtuvē un filmējiet visu pēc kārtas,» joko Baiba. Pirmā filmēšanas diena tika aizvadīta pozitīvā gaisotnē. Pie radio «Star FM» raidījuma «Zoopasta» vadītājas iepriekš nekad nebija sabraukušas tik daudz mašīnu kā uz filmēšanu: «Uz manas ielas tik daudz mašīnu ir bijušas tikai pie Sarmītes Ēlertes, kad viņa dibināja partiju. Tad nu sanāk, ka es iekabināju Sarmītei Ēlertei.» Ciemos pie Baibas virtuvē ieradās trīs viņas fani, kuri centās pārsteigt TV personību ar savām kulinārijas prasmēm. Uzdevums nebija no vieglākajiem, jo Baiba pati ikdienā gatavo gardus ēdienus.

Baiba mērķē uz Kannām

Šā raidījuma ideja ir radusies kādam slavenam Izraēlas aktierim, un šogad pašmāju televīzija centīsies šo ideju realizēt. Raidījums tiks prezentēts arī Kannās, kur Baiba sevi dēvē jau par zināmu personu. «Kannās pirmo reizi mani iepazina ar precību raidījumu. Tagad zinās vēl labāk. Būšu štatā,» nosaka Sipeniece. Raidījuma zvaigzne ir priecīga par saviem faniem, kurus viņa labprātāk dēvē par sava darba cienītājiem. «Bieži saka - pasaki, kas ir tavi draugi, un es pateikšu, kas esi tu. Šajā gadījumā es varētu teikt tā - parādi savus fanus, un es pateikšu, kas esi tu. Man ir pamats lepoties un pat kļūt mazliet iedomīgai savu fanu dēļ,» atklāj omulīgā TV zvaigzne.

Tas jau ir progress, ja Baiba Sipeniece, kura ir diezgan skarba un asa pret izklaides žanra medijiem, atļāvusies ielaist savā namā TV vērotājus. Turklāt Sipeniece bija īpaši labā omā un nosmēja, ka šajā septembrī ielaidīs savā virtuvē un nākamajā rudenī jau būs jāaicina uz savu guļamistabu!

LASIET ARĪ: Puskails čalis aiz loga Baibai Sipeniecei sit kanti - PAPARACI VIDEO

LASIET ARĪ: Baiba Sipeniece spožā kleitā "uzspļauj" žurnālistiem un nolamā preses fotogrāfus

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV