Sieviešu pazemotājs Kalnozols atkal iekļuvis kārtējā skandālā

Skandalozais deputāts Valdis Kalnozols pēc bērnu izvešanas uz ASV atkla atsāk tiesiskos strīdus ar sisto sievu.

Sieviešu pazemotājs Kalnozols atkal iekļuvis kārtējā skandālā
Komentāri[5] 25.07.2016 22:03
Saeimas deputāts Valdis Kalnozols (ZZS) pēc, viņaprāt, prettiesiskas bērnu izvešanas jūlijā uz ASV vērsies prokuratūrā ar aicinājumu ierosināt kriminālprocesu pret bijušo sievu par apzināti nepatiesa ziņojuma sniegšanu, lai pret Kalnozolu tiktu ierosināts kriminālprocess.

Kriminālprocess pret Kalnozolu iepriekš tika ierosināts saistībā ar apsūdzību par miesas bojājumu nodarīšanu bijušajai sievai. Deputāts norādīja, ka viņa rīcībā ir eksperta atzinums, ka traumu nebija iespējams iegūt apstākļos, kādus ir minējusi cietusī.

Politiķis tagad aicina izvērtēt vairāku personu lomu viņa «bērnu prettiesiskās izvešanas jeb aizturēšanas organizēšanā uz ASV». Kalnozols lūdz arī izmeklēt, vai šīs darbības nav veiktas ar mērķi ietekmēt viņu kā amatpersonu. Tāpat viņš aicina izmeklēt attiecīgo personu lomu, panākot, ka pret viņu tiek sākts kriminālprocess saistībā ar apsūdzību par miesas bojājumu nodarīšanu bijušajai sievai.

Politiķis norāda, ka «uz minētā kriminālprocesa pamata bijusī sieva vērsās tiesā ar lūgumu man samazināt un liegt saskarsmi ar bērniem», kā rezultātā bez Kalnozola ziņas jūlija sākumā viņa bērni prettiesiski izvesti uz ASV, skaidro deputāts. «Šis kriminālprocess arī tika izmantots, lai negatīvi ietekmētu manu kā valsts amatpersonas reputāciju,» iesniegumā norāda politiķis

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
Zivs 28.07.2016 00:30
pretīgs tèviñš lai gan pašam būtu jàràda piemèrs

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV