Kas noticis? Guntis Veits pārdod savu privātmāju

Latviešu komponists, grupas CREDO mūziķis un TV šovu zvaigzne Veits pārsteidz ar savu pēkšņo paziņojumu.

Kas noticis? Guntis Veits pārdod savu privātmāju
Komentāri[15] Bilžu galerija[12] 24.07.2016 21:15
Pazīstamās grupas CREDO līderis, dziedātājs un TV šovu zvaigzne Guntis Veits portālam Vipi.lv atsūtījis ekskluzīvu paziņojumu stāstot, ka nolēmis pārdot savu privātmāju, kurā pavadījis savu bērnību:

"Tikko kā pabeidzu remontēt manis mantoto vecāku māju Pāvilostā, Upes ielā 3. Vēlos to tagad pārdot, bet negribētos tā tradicionāli un vienkārši - tikai ar sludinājumu un mākleri. Gribas uzrīkot īstu manu atvadīšanos no šīs burvīgās vietiņas!

Mani draugi no grupas CREDO piekrituši un kopā ar visiem CREDO puišiem uzrīkosim tādu mazu koncertiņu tieši mājas pagalmā. Vārti būs atvērti ikvienam, kurš vēlēsies apskatīt māju un visas pārējās ēkas. Varēs atvērt dārza vārtiņus un pasēdēt pie Sakas upes, kura ir burtiski turpat aiz vārtiņiem! Ieeja brīva. Jā, gandrīz vai aizmirsu - manu māju, ja ir vēlēšanās, var arī iegādāties savā īpašumā. Par šo opciju gan tomēr būs jāmaksā!

Pasākums notiks svētdien, 2016.gada 31.jūlijā no plkst.16.00-19.00  Visi interesenti ir mīļi gaidīti Pāvilostā, Upes ielā 3 (tas ir 3 minūšu brauciena attālumā no Pāvilostas estrādes)."

Starp citu, komponista Gunta Veita māja atrodas teju kaimiņos komponista Ulda Marhilēviča villai Pāvilostā. Neoficiāla informācija liecina, ka arī Marhils viesosies Gunta rīkotajā bērnības mājas atvadu pasākumā.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītu Gunta Veita mājīgo paradīzi zemes virsū Pāvilostā

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [15] ››
Sarmīte 14.02.2017 10:39
Un tad beidzot Guntim ir izdevies pārdot?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV