Maestro Paula dziesmas dēļ sastrīdējušās Samanta Tīna un Agnese Rakovska

VAKARA ZIŅAS vēsta, ka par Maestro Raimonda Paula dziesmu dēļ saplūkušās Samanta Tīna un Agnese Rakovska.

Maestro Paula dziesmas dēļ sastrīdējušās Samanta Tīna un Agnese Rakovska
Komentāri 16.06.2016 20:12

Karjeras laikā vairākkārt no dziedātājiem piedzīvojis cīniņus viņa komponēto dziesmu dēļ, Maestro atklāj, ka visādi ir bijis un kādi tik numuri ir piedzīvoti, vēsta žurnāls Vakara Ziņas.

Lūk, kā Samanta Tīna raksturo dziesmu, kas nonāks viņas repertuārā: «Man vienmēr ir bijušas lielas bailes no Maestro. Tas tāpēc, ka es ļoti viņu cienu un respektēju. Nekad neticēju, ka pienāks diena, kad pats Raimonds Pauls man personīgi piezvanīs un piedāvās iedziedāt savu dziesmu! Bet brīnumi, kā redzams, notiek! Un viens no maniem lielajiem sapņiem ir piepildījies. Vēl brīdi šaubījos, vai spēšu attaisnot Maestro cerības, taču viss izdevās. Jāņa Petera vārdi lieliski atbilst manām šābrīža izjūtām.»

Kur nu bez intrigām!

Kamēr Samanta priecājas par jauniegūto dziesmu, tikmēr šovbiznesa aprindās izskan runas, ka Agnese Rakovska esot sarūgtināta par šādu Maestro lēmumu, jo arī viņa bija cerējusi, ka minēto dziesmu Raimonds Pauls dāvinās nevienam citam kā viņai. »Vakara Ziņu« redakcijā vērsās kāda Latvijā populāra mūziķe, kas gan vēlējās palikt anonīma, un pastāstīja, ka Agnese Rakovska esot pārskaitusies uz Samantu par šādu notikumu pavērsienu ar Maestro jauno dziesmu. «Rakovska negaidīja šādu iznākumu un bija pārliecināta, ka tā dziesma tiks viņai. Turklāt zinu, ka Agnese šo dziesmu gribēja arī pārveidot, bet viņai neizdevās, jo Maestro laikus to uzdāvināja Samantai, kas šo dziesmu ar savu labi nostādīto balsi padara emocionāli jaudīgu un baudāmu,» prātoja anonīmā mūziķe.

Situāciju skaidro Maestro


Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk!

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV