Nekaunīgais egoists Belēvičs; Apejot rindu Onkoloģijas centrā, 'apkrāpjot' ierindas pacientus?

Labāks par citiem? Aizdomas, ka Guntis Belēvičs apgājis garo rindu Onkoloģijas centrā.

Nekaunīgais egoists Belēvičs; Apejot rindu Onkoloģijas centrā, 'apkrāpjot' ierindas pacientus?
Komentāri[6] 08.06.2016 18:36
Skandalozais, skarbi kritizētais un tautas neuzticību iemantojušais veselības ministrs Guntis Belēvičs no Zaļo un Zemnieku savienības, iespējams, ir izmantojis amata priekšrocības un apgājis rindu slimnīcā, lai īpaši ātri nokļūtu uz operāciju galda Latvijas Onkoloģijas centrā Gaiļezerā.

Tā šorīt, 2016.gada 8.jūnijā vēstīja Latvijas Avīze (turpmāk tekstā LA). Šī informācija sacēlusi skandalozu emociju vētru masu medijos un sabiedrībā; tāpat ļaudis sociālajos tīklos steidz izteikt nosodījumu un krasu spriedumu ministram atkāpties no veselības ministra amata.


Informāciju par Belēviča vizīti slimnīcā Latvijas Avīzes žurnāliste saņēmusi no kāda ārsta, kurš vēlējies palikt anonīms. "Operāciju zāle tikusi iztīrīta no slimniekiem, kā arī no "neuzticama" personāla. Tad, kad Gaiļezerā ārstējās Valsts prezidents, šādas ažiotāžas nebija," rakstījis anonīmais avots. Savukārt ministrs ir izvairīgs un nesniedzis skaidras atbildes par to, vai tiešām, izmantojot sava amata priekšrocības, viņš maija beigās devies uz valsts stacionāru, lai veiktu nelielu ķirurģisku operāciju - maznozīmīgu un veselību/dzīvību neapdraudošu kaiti.

Ej uz nākamo lapu, lai lasītu tālāk un skatītu videointerviju, ka Guntis Belēvičs apgājis garo rindu egoisma vadīts

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [6] ››
vēmekļi nāk!!! 09.06.2016 00:31
gunča pārcenties ar skopuma nodzīšanu. ziniet- parunai- mazs cinītis gāž lielu vezumu- taisnība. var arī teikt- kad vadzis pilns, tas lūzt. bet gunča spurosies līdz pēdējam brīdim, viņam tāds piegājiens.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV