Sipeniece rupji lamājas un draud fotogrāfiem

Fotografējot mākslinieka Andrea Bočelli koncerta apmeklētājus, aģentūras «f 64» fotogrāfam nācās uzklausīt draudus un rupjības, kurus izteica tautā mīlētās TV dīvas Baibas Sipenieces vīrs Gatis Gavars, sievai aktīvi piebalsojot. Līdz roku palaišanai gan nenonāca, tomēr tālu līdz tam nebija.

Sipeniece rupji lamājas un draud fotogrāfiem
Komentāri[114] 12.09.2009 08:08

Slavenības nemīl smalko aprindu dzīvi iemūžinošos fotogrāfus jeb paparaci, un tas nevienu nepārsteidz – sak, nav ko līst manā guļamistabā!

Taču rupji un necienīgi izturēties pret presi publiskos pasākumos, kur fotogrāfi un žurnālisti ir speciāli aicināti tos atspoguļot, – to jau var uzskatīt arī par sīko huligānismu. Tieši tā rīkojās Baiba Sipeniece ar savu vīru Gati Gavaru. Brīdī, kad teju vai visi sabiedrībā pazīstami ļaudis lēnā gaitā plūda uz Mežaparka Lielo estrādi, fotogrāfi un žurnālisti gatavoja materiālu par to, kāda publika sanākusi klausīties pasaulslaveno mākslinieku Andrea Bočelli.

Cits uzsmaidīja, cits uzrāva augstāk apkakles, vēl kāds aizslēpās aiz paziņu muguras, un viss bija skaisti līdz brīdim, kad fotogrāfs Lauris Vīksne savu fotokameru pavērsa pret ņipro Sipenieci un viņas vīru. Atlocījis piedurknes, viņš metās virsū fotogrāfam, lietojot necenzētus vārdus un draudus (tam ir vairāki liecinieki), kurus presē publicēt nebūtu ētiski.

Samulsušais fotogrāfs neizpratnē jautāja: kas par lietu, kā jūs atļaujaties tā uzvesties publiskā vietā? Taču, kad Lauris saprata, ka draudi piekaut var pārvērsties reālā darbībā, viņš piekāpās Sipenieces vīra prasībai izdzēst pēdējās fotogrāfijas, tāpēc redakcijas rīcībā to nav. «Jau kādus piecus sešus gadus strādāju paparaci jomā, taču šāds atgadījums man ir pirmoreiz,» jau vēlāk »VZ« atzina Vīksne.

Arī apkārtējie uz to visu noraudzījās ar neizpratni, acīmredzot nespēdami noticēt, ka tautā tik ļoti mīlētā TV un radiodīva, kas katru dienu reklāmā mums uzsmaida ar saukli «Labā nekad nevar būt par daudz!», dzīvē uzvedas, maigi izsakoties, ļoti neglīti. Ar atvadu uzsaucienu žurnālistei: «Tu, resnā komēta, ar savu pavadoni! » – Baiba beidzot nozuda Mežaparka estrādē, kur droši vien apgaroti klausījās skaisto koncertu.

Bet ar to vēl stāsts nav galā: ieraudzījusi to pašu fotogrāfu strādājam šovā «Koru kari», Sipeniece nolēma puisi nolikt pie vietas ar tekstiem: «Es tevi tagad zinu, un, ja tu mēģināsi mani fotografēt, tad tev būs jāpārģērbjas kamuflāžas tērpā vai tas jādara no miskastes – tā, lai es tevi neredzu. »

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [114] ››
MJA 14.09.2019 22:37
RUPEKLE VNM BIJUSI

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV