2018.gada 9.februārī XXIII Ziemas olimpisko spēļu atklāšana no Pjončhanas LTV

No piektdienas, 9. februāra, vairāk nekā divu nedēļu garumā Latvijas Televīzija saviem skatītājiem piedāvās ekskluzīvu iespēju sekot līdzi mūsu sportistu gaitām XXIII ziemas olimpiskajās spēlēs.

2018.gada 9.februārī XXIII Ziemas olimpisko spēļu atklāšana no Pjončhanas LTV
Komentāri 06.02.2018 10:14

No piektdienas, 9. februāra, vairāk nekā divu nedēļu garumā Latvijas Televīzija saviem skatītājiem piedāvās ekskluzīvu iespēju sekot līdzi mūsu sportistu gaitām XXIII ziemas olimpiskajās spēlēs, kas norisināsies Dienvidkorejas pilsētā Phjončhanā.

9. februārī plkst. 12.50 LTV1 un LTV7 ēterā būs iespēja sekot līdzi grandiozajai tiešraidei no olimpisko spēļu atklāšanas ceremonijas. LTV7 tiešraidē tiks nodrošināts surdotulkojums, bet atklāšanas ceremonijas atkārtojumu varēs vērot plkst. 21.40 LTV7. Sākot no 9. februāra, ik vakaru raidījumā “Olimpiskā studija” plkst. 21.10 LTV7 varēs uzzināt par dienas galvenajiem notikumiem. Tāpat visa aktuālā informācija un tiešraides būs pieejamas portālā LSM.lv, kā arī raidījuma “Sporta studija” sociālo tīklu kontos.

Olimpiskās spēles ir izaicinājums gan sportistiem, gan Latvijas žurnālistiem: “Ir daudz apstākļu, kas apgrūtina darbu, taču tam jābūt gatavam. Un jāspēj izsvērt – kuriem šķēršļiem rāpties pāri, kurus apiet, un kuru priekšā pat atkāpties... Bet pats galvenais šī maratona laikā ir nezaudēt modrību un vēlmi dalīties notiekošajā. Priecāties un just līdzi, bet nekļūt par fanu. Vērtēt un kritizēt, bet neiznīcināt,” par izaicinājumiem olimpiādes laikā stāsta sporta žurnālists Dāvids Ernštreits, kurš kopā ar Armandu Tripānu, Reini Ošenieku un pārējo LTV komandu 5. februārī dosies uz Phjončhanu.

Kā zināms, Phjončhanā Latvija tiks pārstāvēta deviņās sporta disciplīnās: ātrslidošanā, biatlonā, bobslejā, daiļslidošanā, distanču slēpošanā, kalnu slēpošanā, kamaniņu sportā, skeletonā un šorttrekā. Savukārt tiešraides, apskatus, komentārus, blogus, sižetus un intervijas nodrošinās 12 LTV darbinieki, to skaitā arī tehniskie inženieri un datorgrafiķi. “Ņemot vērā laikapstākļus un lielo laika starpību, visticamāk, šīs olimpiskās spēles būs grūtākas nekā pirms diviem gadiem Brazīlijā, taču satraukumam nav pamata, jo katrs no pārstāvjiem zina, kas un kā viņam jādara, kā arī spēj uzņemties atbildību par savu darbu,” par Latvijas Televīzijas komandas sagatavotību stāsta Sporta redakcijas vadītājs Andris Ušackis.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: