Cehs.lv uzsāk preses relīžu izsūtīšanu. Pirmā ņirdzīga. Par kaut kādu Kauperu...

Cehs.lv uzsāk preses relīžu izsūtīšanu. Pirmā ņirdzīga. Par kaut kādu Kauperu...
Komentāri 30.05.2018 21:39

Kā jau iepriekš ziņots, portāls Cehs.lv gatavojās uzsākt preses relīžu izsūtīšanu medijiem. Šodien izziņojam vienu no lielākajiem pasākuma headlaineriem. “Mums ar grupu ir ļoti liels prieks, ka Cehstivāla organizatori uzaicināja mūs piedalīties festivālā”, stāsta R.Kaupers, “Pēc veiksmīgām tūrēm Krievijā un jaunā albuma izdošanas, šis pasākums grupai ir kā likumsakarīgs nākamais solis un pakāpiens augšup. Jūtamies pagodināti un nepievilsim savus fanus.”

Uz jautājumu par koncerta programmu Kaupers atbild izvairīgi: “Pārsvarā spēlēsim gabalus no jaunā albuma, bet noteikti būs arī vairākas vecās dziesmas, kuras fani jau zina. Tāpat, vakara gaitā, plānojam oficiāli uzņemt grupā mūsu jaunāko dalībnieku – Ingaru – viņš to jau sen ir pelnījis.”

Atgādinām, ka “Cehstivāls” notiks 1. jūnijā Fonoklubā Cēsīs. Pasākumā uzstāsies vairākas grupas un DJ, kā arī būs lielisks stand-up šovs un vēl apmeklētājus priecēsim ar izsmalcinātu un pārdomātu vizuālo materiālu ekrānos.

“Plānojam arī nelielu uguņošanu – par šovu ir padomāts un ir pilnīgi skaidrs, ka mūsu uzstāšanās būs kaut kas neaizmirstams”, precizē Raivis Kaupers (grupa “Kabanos”).

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV