Popgrupas 'NANDO' meitenes pašas uzfilmē un samontē sev dziesmas video

Meiteņu popgrupas “NANDO” albums “Mamma mani apēdīs” nāca klajā 2016.gadā un 2017.gada pavasarī saņēma “Zelta Mikrofons” balvu.

Popgrupas 'NANDO' meitenes pašas uzfilmē un samontē sev dziesmas video
Komentāri 25.05.2018 20:08

Meiteņu popgrupas “NANDO” albums “Mamma mani apēdīs” nāca klajā 2016.gadā un 2017.gada pavasarī saņēma “Zelta Mikrofons” balvu, kā labākais albums kategorijā “Bērnu mūzikas albums”. Visu albuma dziesmu mūzikas un vārdu autori ir Jānis Ķirsis un Guntars Račs.

Līdz šim lielāko popularitāti no šī albuma ir iemantojusi dziesma “Fizikas skolotājs”, kuras ierakstā piedalās arī Edavārdi un kura videoklipa skatījums kanālā “YouTube” jau tuvojas 1.3 miljonam skatījumu!Tam seko dziesmas “Saulesbrilles” panākumi ar teju 90 tūkstošiem skatījumu. Savukārt, šīs dziesmas ierakstā dalību ņem arī grupas “Olas” līderis Reiks. Un gandrīz 50 tūkstoši skatījumu ir trešajam albuma singlam “Bikini”.Jaunais video tapis pašu spēkiem un kopīgi pavadot laiku.

NANDO: “Kādā saulainā pavasara dienā apciemojām skaisto Siguldu un mazliet paeksperimentējām savos telefonos, filmējot epizodes no mūsu jauki pavadītās dienas.
Liels Paldies Līgai Šteinbergai, kura visu to safilmēto palīdzēja samontēt! Neesiet pārāk kritiski, ko tādu darām pirmo reizi!

“NANDO” turpina aktīvi koncertēt un uzstājas daudzos un dažādos pasākumos visā Latvijā, un, protams, domā par jaunām dziesmām!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV