Telekanālu TV3 un LNT uzņēmumiem jauna padome

Šī gada 2. maijā veiktas izmaiņas mediju grupas “All Media Baltics” (“AM Baltics”) uzņēmumu SIA “All Media Latvia” un AS “ Latvijas Neatkarīgā Televīzija” padomēs.

Telekanālu TV3 un LNT uzņēmumiem jauna padome
Komentāri Bilžu galerija[2] 04.05.2018 15:57

Šī gada 2. maijā veiktas izmaiņas mediju grupas “All Media Baltics” (“AM Baltics”) uzņēmumu SIA “All Media Latvia” un AS “ Latvijas Neatkarīgā Televīzija” padomēs.

Darbu minēto uzņēmumu padomēs turpinās “AM Baltics" valdes priekšsēdētājs Pjērs Danons (Pierre Danon) un kopā ar viņu padomēs strādās jaunieceltie padomes locekļi – "AM Baltics" finanšu direktore Indre Rakauskiene (Indrė Rakauskienė) un “AM Baltics” izpilddirektors Arvils Kupris.

Līdz ar to darbu padomēs pārtrauc "Bite Group" valdes loceklis un direktors Ņikita Sergienko un "Bite Group" finanšu direktors Arūns Dūda.

Lēmums par izmaiņām pieņemts, lai “Bite Group” augstākās vadības pārstāvji varētu turpināt aktīvi strādāt un pilnībā koncentrēties uz “Bite Group” turpmāko izaugsmi.

Mediju grupas “AM Baltics” uzņēmumu padomes galvenie uzdevumi ir nodrošināt uzņēmumu darbības atbilstību saskaņā ar izvēlēto biznesa stratēģiju, veikt budžeta izpildes kontroli, risku vadības uzraudzību un uzņēmumu darbību likumdošanas, kā arī specifisko regulējumu ietvarā.

Par “AM Baltics” uzņēmumu padomi

Pjērs Danons (Pierre Danon), “AM Baltics” valdes priekšsēdētājs

P. Danonam ir plaša pieredze augstākā līmeņa vadībā tādos tehnoloģiju un telekomunikācijas uzņēmumos kā “Xerox”, kurš viņš strādājis 20 gadus dažādos vadošos amatos un bijis arī “Xerox Europe” prezidents, globālās stratēģiskās komitejas loceklis. Tāpat P. Danons bijis “British Telcom Retail” valdes priekšsēdētājsun joprojām ir “British Telcom” Direktoru padomes loceklis. Savulaik bijis izpilddirektors Francijas starptautiskā IT konsultāciju korporācijā “Capgemini group”.

P. Danons bijis Īrijas telekomunikāciju uzņēmuma “Eircom” prezidents, kā arī trešā lielākā virszemes telekomunikāciju operatora Francijā “Numericable-Completel” prezidents.

Patlaban līdztekus darbam “AM Baltics” padomes locekļa un valdes priekšēdētāja amatos P. Danons ir Ukrainas kabeļoperatora “Volia” valdes priekšsēdētājs un Dānijas vadošā telekomunikāciju uzņēmuma “TDC” Direktoru padomes priekšsēdētājs.

P. Danons ieguvis augstāko izglītību inženierzinātnēs, kā arī maģistra grādu tiesību zinātnēs Panteona-Assas Universitātē un Maģistra grādu biznesa administrācijā HEC biznesa skolā Parīzē.

P. Danons darbojas kā biznesa enģelis un patrons dažādām bērnu un jauniešu izglītības organizācijām.

Indre Rakauskiene (Indrė Rakauskienė), “AM Baltics” finanšu direktore

I. Rakauskiene guvusi lielu pieredzi telekomunikāciju un banku sektorā, strādājot par “Bite Group” finanšu analītiķi, finanšu plānošanas un kontroles vadītāju, kā arī par grupas finanšu direktori. Savas karjeras laikā viņa guvusi vērtīgu pieredzi finanšu plānošanas, analīzes un vadības jomā, kā finanšu direktore piedaloties stratēģiskos “Bite Group” procesos un projektos. Pirms darba “Bite Group” I. Rakauskiene strādājusi par kredītu analītiķi “Danske Bank”.

I. Rakauskienei beigusi Viļņas Universitāti, kur ieguvusi maģistra grādu Auditā un finanšu grāmatvedībā.

Arvils Kupris, “AM Baltics” Izpilddirektors

A. Kupris ilgus gadus strādājis „Lattelecom“ kā Virszemes TV produkta vadītājs, pildījis TV Biznesa daļas vadītāja pienākumus. Viņš ir bijis arī valdes loceklis uzņēmumā "Media360", kur vadījis jauno pakalpojumu attīstības daļu, realizējot projektus telemātikas un FinTech jomās, kā arī piedalījies mākoņskaitļošanas pakalpojumu un mākslīgā intelekta produktu izstrādē. Tāpat strādājis "Draugiem.lv" grupā kā Jauno ideju uzņēmuma vadītājs (IdeaBits). "Bite Latvia" darba gaitas uzsācis kā Jauno pakalpojumu attīstības vadītājs.

Darbojies „Interneta asociācijas“ valdē, kā mentors piedalījies inovatīvās uzņēmējdarbības “Start-up” komūnas notikumos un ir bijis vieslektors Banku augstskolā Inovāciju vadības fakultātes studentiem.

A. Kupris ir beidzis Rēzeknes Universitāti, kur ieguvis Bakalaura grādu programmēšanā, un patlaban viņš studē Rēzeknes Tehnoloģiju augstskolas maģistrantūrā.

Īsumā par „All Media Baltics” Latvijā

2017. gada 18. oktobrī tika noslēgts darījums, kura rezultātā starptautisks aktīvu pārvaldīšanas uzņēmums “Providence Equity Partners” iegādājās Zviedrijas mediju grupas “MTG” biznesu Baltijā. Jauniegādāto uzņēmumu grupa Latvijā turpina strādāt ar nosaukumu “All Media Baltics” un nodrošina televīzijas kanālu TV3LNTTV6Kanāls 2radio Star FM, lielākā Latvijas video portāla TVPlay, ziņu un izklaides portāla Skaties.lv, TV Play Baltics satelīttelevīzijas un SmartAD darbību Baltijas valstīs.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV