Rīgā norisināsies Latvijas simtgadei veltīta Baltijas Labdarības balle

Šī gada 22. septembrī Rīgā, kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, nu jau otrreiz notiks starptautiskais kultūras pasākums “Baltic Charity Ball” jeb Baltijas Labdarības balle.

Rīgā norisināsies Latvijas simtgadei veltīta Baltijas Labdarības balle
Komentāri[1] 27.04.2018 19:58

Šī gada 22. septembrī Rīgā, kultūras pilī “Ziemeļblāzma”, nu jau otrreiz notiks starptautiskais kultūras pasākums “Baltic Charity Ball” jeb Baltijas Labdarības balle, kuras ietvaros labdarības grants tiks novirzīts vienam no Latvijas labdarības fondiem. Balle šogad veltīta Latvijas simtgadei.

Šī gada kultūras pasākumā “Baltic Charity Ball” organizatori gaida ierodamies vairāk nekā 350 viesus. Politiķi, diplomāti, uzņēmēji, sabiedrības pārstāvji no dažādām valstīm pulcēsies kultūras pils “Ziemeļblāzma” zālē, lai baudītu balles atmosfēru, uzdejotu simfoniskā un džeza orķestru pavadībā, kā arī veidotu jaunus lietišķos kontaktus.

Saskaņā ar balles formātu un skaistu tradīciju vakaru atklās debitanti – 24 jauniešu pāri no Latvijas un citām valstīm. Šogad pasākuma organizētāji ir saņēmuši vairāk nekā 60 pieteikumus debitantu lomai.

“Balle – tā ir ne tikai mūzika, deja un kultūras baudīšana. Balle – tā ir arī platforma jaunu biznesa kontaktu veidošanai, kas savukārt var veicināt jaunu starptautisku projektu attīstību kultūras un citās jomās,” uzsver SIA “Baltic Ball” ģenerāldirektore Irina Moskvina.

Balles laikā notiks neliels, bet izsmalcināts galā koncerts ar klasiskās mūzikas zvaigžņu piedalīšanos: atzītais soprāns, Krievijas Lielā teātra soliste Dināra Alijeva uzstāsies kopā ar Latvijas simfonisko orķestri Maskavas teātra “Jaunā Opera” diriģenta Andreja Ļebedeva vadībā.

Līdzīgi kā pērn, arī šogad balli vadīs balerīna un aktrise Ilze Liepa un aktieris, režisors Andrejs Žagars.

Pirmais kultūras pasākums “Baltic Charity Ball” visā pasaulē zināmā Vīnes Operas balles formātā, Rīgā norisinājās pērnā gada 23.septembrī, un tajā piedalījās vairāk kā 300 viesu no Latvijas, Igaunijas, Krievijas, Vācijas, Austrijas, Islandes, Šveices un citām valstīm.

Kultūras pasākumu “Baltic Charity Ball” organizē SIA “Baltic Ball” sadarbībā ar organizāciju “Vīnes balle Maskava”. “Vīnes balle Maskava” veiksmīgi organizējusi jau vairāk nekā 50 klasiskas Vīnes balles visā pasaulē. Vislielākā no tām ir ikgadējā Vīnes balle Maskavā, kura notiek kopš 2003. gada un katru gadu pulcē gandrīz 2000 viesu no visas pasaules.

Detalizētāka informācija par pasākumu, programmu un biļetēm atrodama interneta vietnē www.balticball.lv.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [1] ››
bagatigi atlaujamies 30.04.2018 10:06
zagars par pasakuma vadiishanu prasa 2 tk eur...

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV