Veltījums Bruknai 2018 - labdarības lielkoncerts 'Uzcel savu baznīcu!'

Jau septītais gads ritēs labdarības lielkoncertam "Uzcel savu baznīcu!", kas notiek Bauskas novada Dāviņu pagasta Bruknas muižā.

Veltījums Bruknai 2018 - labdarības lielkoncerts 'Uzcel savu baznīcu!'
Komentāri 26.04.2018 21:50

Jau septītais gads ritēs labdarības lielkoncertam "Uzcel savu baznīcu!", kas notiek Bauskas novada Dāviņu pagasta Bruknas muižā. Daudz agrāk kā citkārt – 10.jūnijā ļaudis pulcēsies saules pielietajā, gleznainajā Bruknas muižas parkā, lai ļautos dvēseles dziedniecībai un būtu kopā ar iemīļotiem māksliniekiem – Intaru Busuli un  Abonementa orķestri, Aiju Andrejevu, Martu Kristiānu Kalniņu,Olgu Rajecku, Aivaru Hermani, Ralfu Eilandu, Aiju Vītoliņu,  grupu „Putnu Balle” un daudziem citiem.

Vai gan toreiz – 2012. gadā, kad tika organizēts pirmais labdarības koncerts „Uzcel savu baznīcu!” varēja iedomāties, ka Brukna kļūs par vietu, kurp gribas doties vēl un vēl, kur akumulējas labas domas, griba un spēks. Septiņu gadu laikā ar ziedojumu palīdzību no pamatiem līdz jumtam visu acu priekšā ir tapusi starpkonfesiju baznīca, kuras durvis ir atvērtas ikvienam dienas ritumā, baznīca, kas dod cerību un ļauj saprast sevi un tautu. Bet tā nav tikai celtne, tās ir arī visu labas gribas cilvēku domas, domāšana, kas palīdz augt garīgi. Ne velti labdarības lielkoncertos skaistās Bruknas muižas dārzā ir piedalījušies daudzi Latvijas mākslinieki, tādējādi palīdzot priesterim Andrejam Mediņam un „Kalna svētību kopienas” ļaudīm piepildīt sapni – uzcelt baznīcu.

Ik gadu koncerts, ik gadu darbi dievnama celtniecībā raiti rit uz priekšu.

Jautāts par koncertu, Andrejs Mediņš saka, „Pateiksimies Latvijai, tiem kuri mīl un tic Bruknai, kuri cer saņemt Dieva žēlastību! Kaut vairāk būtu cilvēku, kuri vēlas vairot gaismu to dodot arī citiem! Labās lietas zemei, tautai, pilsētai var dot labumu tikai darot kopā!”.

Labdarības akcija „Uzcel savu baznīcu!” aizsākās 2012.gadā, kad vairāki Latvijā zināmi unradoši ļaudis nolēma palīdzēt uzcelt dievnamu. Bruknas stāsts ir īpašs, jo vērienīgā celtne tiek būvēta un veidota pašu - „Kalna svētību kopienas” rokām. Ļaudis ceļ ne tikai fizisku ēku, bet rod spēku un ceļu atpakaļ pie sevis, pie dzīves, kas brīva no alkohola un narkotiku posta.

Šajā vietā ir ieraugāms un gūstams tas spēks, kas rodas tālu aiz skaistiem vārdiem. Tas ir pārpasaulīgs spēks, kas teju fiziski sajūtams vietā, kur iz dziļa posta ļaudis meklē ceļu atpakaļ. Pie sevis. Spēks ir nepieciešams ne tikai tiem, kuri nonākuši dziļā nelaimē, bet arī katram mums vienam.

Arī Tu vari kļūt par Bruknas eņģeli. Pievienojies! Mēs ceļam baznīcu sevī.
Stāsts par Bruknu turpinās.

Biļetes iegādājamas šeit.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV