Seriāla 'Svešā seja' noslēgums

Seriāla 'Svešā seja' noslēgums
Komentāri 12.04.2018 21:08

Kopš pērnā gada rudens TV3 skatītāji darbadienu vakaros var sekot līdzi spraigajiem notikumiem un kriminālajām kaislībām Muižnieku ģimenē, kā arī galveno varoņu savstarpējām attiecībām un ģimenes vērtībām seriālā “Svešā seja”. Tomēr visiem stāstiem reiz pienāk beigas, tāpēc maijā no šiem varoņiem atvadīsimies, lai jau drīzumā sagaidītu jaunus.

Pašmāju seriāls “Svešā seja” savu pirmizrādi piedzīvoja 2017. gada 18. septembrī, un sākotnēji seriāla sižetiskās līnijas centrā savijās stāsts par plastisko ķirurģiju un netīro biznesu, noklusētu patiesību ģimenē, kā arī mīlestību un cerību. Turpretim otrā sezona savu ceļu pie skatītājiem uzsāka ar lielām rokādēm seriāla galvenajā vēstījumā, lielāku uzmanību pievēršot galveno varoņu savstarpējām attiecībām, akcentējot mīlestību un ģimenes vērtības, kā arī humoram, bet kriminālo sižeta līniju atstājot otrajā plānā.

17. maijā noslēgsies seriāla “Svešā seja” 2. sezona. Tā kā katrs stāsts reiz beidzas, tad šīs sezonas noslēgums būs arī seriāla fināls, jo kanāls TV3 ir pieņēmis lēmumu, ka seriāla uzņemšana netiks turpināta.

“Viena seriāla stāsts ir izstāstīts, taču mums skatītājiem ir divas labas ziņas. Pirmā – jau 21. maijā atklājam iemīļotā seriāla “Viņas melo labāk” jauno sezonu. Otrā – esam sākuši strādāt pie jauna ikdienas seriāla koncepta un būsim ļoti prasīgi attiecībā uz jaunā seriāla kvalitātes kritērijiem,” saka “All Media Baltics” vadītāja Latvijā Baiba Zūzena.

”Jauno seriālu veidosim, sekojot pasaules tendencēm un Latvijas skatītāju vēlmēm, – meklēsim saistošu un aktuālu stāstu, turpināsim piesaistīt pašmāju iemīļotākos aktierus un seriālu filmēsim nevis studijā, bet gan reālā vidē.Mēs ticam, ka radīsim seriālu, kas aizraus un neatstās vienaldzīgu mūsu prasīgo skatītāju,” uzsver Zūzena.

Veidojot jauno seriālu domāts tiek ne tikai par stāstu un projekta kvalitāti, bet arī par tā pieejamību. Arvien vairāk skatītāju iemīļotās pārraides vēlas baudīt sev vēlamajā laikā un ierīcē, tāpēc jaunais seriāls būs skatāms gan TV ekrānos kanālā TV3, gan digitālajā platformā TVPlay.

TV3 saka lielu paldies gan seriāla “Svešā seja” radošajai komandai, gan uzticamajiem skatītājiem un aicina izbaudīt interesantākos seriāla mirkļus interneta platformā TVPlay https://tvplay.skaties.lv/parraides/svesa-seja, kur atrodamas visas projekta epizodes.

Informācija par laiku, kad jaunais seriāls nonāks pie skatītājiem, sekos.

Skatieties seriāla “Svešā seja” noslēdzošo sezonu kanālā TV3 un digitālajā platformā TVPlay darbadienās plkst.20.20.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss