Zemo cenu dienas Mikrofona ierakstu noliktavā

Atplaukstot pavasarim, ekskluzīvi tikai trīs dienas, 12. – 14. aprīlī, mūzikas izdevniecība “Mikrofona ieraksti” atvērs savu noliktavu pircējiem.

Zemo cenu dienas Mikrofona ierakstu noliktavā
Komentāri 04.04.2018 19:22

Atplaukstot pavasarim, ekskluzīvi tikai trīs dienas, 12. – 14. aprīlī, mūzikas izdevniecība “Mikrofona ieraksti” atvērs savu noliktavu pircējiem, lai piedāvātu nebijušu iespēju – iegādāties latviešu mūzikas ierakstus par izdevēja cenām.

Ikviens mūzikas cienītājs ir gaidīts MicRec noliktavā Sēlpils ielā 2c. Varēs atrast gan lielus retumus, sen izdotus albumus, kuri veikalos vairs nav atrodami, gan pavisam jaunus ierakstus, kas vēl tikko bijuši un ir pieprasītako albumu sarakstos veikalos – Raimonds Pauls, Prāta Vētra, Musiqq, Līvi, Leģendu sērija, Lauris Reiniks, Dziesmu svētku izdevumi un koru dziesmas, populāro dziesmu izlases, instrumentālā mūzika, un īpaši plašā piedāvājumā mūzika bērniem – Dzeguzīte, Knīpas un Knauķi, bērnu dziesmu izlases.

Esam padomājuši par mūzikas mīļiem, kuri dzīvo ārpus Rīgas, tādēļ pircējus gaidīsim arī sestdienā līdz pat plkst. 18:00. Pie noliktavas var piebraukt ar personīgo auto, ir bezmaksas stāvvieta, kā arī pie mums ērti var atbraukt ar sabiedrisko transportu -5. tramvajs (pietura Saldus iela), 9., 25. trolejbuss un 21. autobuss (pietura Sēlpils iela).

Gaidām vecmāmiņas, lai iegādātos dāvanas mazbēniem izlaidumos, gaidām skolotājas, lai papildinātu mācību materiālus, gaidām melomānus, latviešu mūzikas patriotus, šoferīšus un dumpīgus pusaudžus – par visiem ir padomāts un visi ir laipni gaidīti.

Lai pircējiem vieglāk orientēties, mēs piedāvājam pavisam vienkāršu cenu risinājumu – visiem piedāvājumā esošiem albumiem ir tikai divas cenas – 3 EUR un 5 EUR.

Gaidīsim Jūs 12., 13. un 14. aprīlī Mikrofona ierakstu noliktavas telpās Sēlpils ielā 2c, Rīgā(blakus Asins donoru centram). Norēķināties būs iespējams gan skaidrā naudā, gan ar norēķinu kartēm.

Darba laiks:

12. aprīlī 11:00 – 19:00

13. aprīlī 11:00 – 19:00

14. aprīlī 10:00 – 18:00

Informāciju meklējiet arī www.micrec.lv un mūsu sociālajos tīklos.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV