FREDIS RULLĒ! Šova 'Izklausies redzēts' svētku raidījumā uzvaras laurus plūc Veronika Plotņikova

Tauta sajūsmā par to, ka žūrijā FREDIS.

FREDIS RULLĒ! Šova 'Izklausies redzēts' svētku raidījumā uzvaras laurus plūc Veronika Plotņikova
Komentāri Bilžu galerija[251] 02.04.2018 11:12

Sestajā raidījumā savu pirmo uzvaru šova ”Izklausies redzēts” ceturtajā sezonā izcīnīja Veronika Plotņikova, kura uzzinot par uzvaru neslēpa, ka emocijas ir labas un priekšnesumu vēlas atkārtot.

Šajā reizē šovā par muzikālu pārsteigumu parūpējās “Izklausies redzēts” otrās sezonas uzvarētājs Kristaps Rasims. Viņš izpildīja vienu no saviem spilgtākajiem priekšnesumiem, iejūtoties grupas “The Prodigy” solista Kīta Flinta tēlā un uzrīkojot kārtīgu un ugunīgu jandāliņu pie dziesmas “Firestarter”.

Pēc žūrijas vērtējuma 3. vietu ar 33 punktiem ieguva Aija Vītoliņa, 2. vietu un 35 punktus šajā reizē saņēma Juris Jope, bet 1. vietā, pēc žūrijas 40 dotajiem punktiem ierindojās harismātiskā Veronika Plotņikova. TAČU arī pašiem dalībniekiem, kā to paredz šova noteikumi, ir jāvērtē kāds no dalībniekiem, piešķirot 5 punktus. Tādēļ šova “Izklausies redzēts” trešā raidījuma rezultāti ir šādi – 3. vieta ar 40 punktiem – Juris Jope, 2. vieta ar 53 punktiem – Nauris Brikmanis, bet par trešā raidījuma uzvarētāju, saņemot55 punktus, kļūst Veronika Plotņikova, kura, pārtopot par Širliju Baseju, līdz sirds dziļumiem aizkustināja žūriju un dalībniekus!

Nākamajā svētdienā Evilena Protektore pārtaps par leģendāro Aretu Franklinu (Aretha Franklin), Edgars Pujāts iejutīsies Psy ādā, Atis Ieviņš pārtaps par grupu “Scissor Sisters”, Raimonda Vazdika būs Olga Rajecka, Aija Vītoliņa – Sia, Juris Jope – Jānis Sproģis, Nauris Brikmanis – Roberts Gobziņš, bet Veronika Plotņikova būs Laiza Minelli (Liza Minelli).

Nepalaidiet garām septīto “Izklausies redzēts” raidījumu jau nākamo svētdien, 8. aprīlī plkst. 20.00TV3!

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV