Portāls PIETIEK piedzīvojis zvērīgu kiberuzbrukumu un patlaban nedarbojas

Informācija lasītājiem.

Portāls PIETIEK piedzīvojis zvērīgu kiberuzbrukumu un patlaban nedarbojas
Komentāri[4] 08.03.2018 15:07

"Pietiek.com paziņojums saistībā ar notiekošajiem kiberuzbrukumiem

 Godātie lasītāji!

Mums ļoti jāatvainojas par jau kārtējo pārtraukumu pietiek.com darbā. Iemesls pēc būtības tas pats iepriekšējais – Islandes hostinga kompānijas serveris, uz kura izvietots pietiek.com, jau apmēram divas nedēļas piedzīvo islandiešu pieredzē vēl nebijušus kiberuzbrukumus, turklāt katrs nākamais ir krietni apjomīgāks un intensīvāks nekā iepriekšējais.

Islandieši neko precīzu par uzbrukumu izcelsmes vietu pateikt nevar, taču viņiem radies iespaids, ka tas varētu būt saistīts ar Krieviju – lielākoties tur arī meklējami pietiekami izmisuši un pietiekami izlēmīgi cilvēki ar pietiekamiem resursiem šādu uzbrukumu pasūtīšanai.

Savukārt mūsu iespaids ir – šo uzbrukumu sākums sakritis ar brīdi, kad mēs sākām publicēt datus par Krievijas „uzņēmējam” Grigorijam Guseļņikovam piederošo „Norvik banku” un tās iegādes kapitāla izcelsmi. Šis tas vēl palika nenopublicēts – bet, protams, tiks publicēts jau vistuvākajā laikā.

Uztverot notiekošo kā atzinību mūsu pūliņiem un sasniegumiem, mēs vienlaikus esam aptvēruši situācijas nopietnību un pašlaik esam veikuši nelielas investīcijas principiālā mūsu drošības sistēmu pilnveidošanā – iespējams, pamainīsim „ģeogrāfiju”, iespējams, vēl šo to.

Tuvākajās dienās šīs mazās investīcijas kopā ar pieņemtajiem principiālajiem lēmumiem dos augļus, un pēc tam jau visas pasaules guseļņikoviem un viņiem līdzīgajiem vajadzēs gudrot ko principiāli jaunu, lai tiktu mums klāt. Ar vārdu sakot, būs interesanti.

Tiksimies jau vistuvākajās dienās vai pat stundās – un vēlreiz atvainojiet, ka bijām nedaudz vieglprātīgi attiecībā uz sava darba reālo iedarbību un efektu.

Pietiek.com"

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [4] ››
Mirdza 09.03.2018 10:35
Cerēsim, kas viss nokārtosies, un mēs atkal lasīsim Pietiek.com.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV