Jauns, aizraujošs raidījums par dažādu profesiju aizkulisēm kanālā LNT

Jauns, aizraujošs raidījums par dažādu profesiju aizkulisēm kanālā LNT
Komentāri[1] Bilžu galerija[9] 01.03.2018 21:47

Jau no 6. marta otrdienās plkst. 21.10 kanālā LNT varēsim sekot līdzi jaunam, neredzētam raidījumam “Oskars ēno”. Tajā zinātkārais un atraktīvais Oskars Lepers, “LNT Brokastu” un STAR FM personība, iepazīs un iemēģinās roku dažādu profesiju pārstāvju pienākumos.

Brīvdienu rītos raidījumā “LNT Brokastis” esam dzīvojuši līdzi dažādām Oskara Lepera un viņa komandas biedru izdarībām un aktivitātēm. Turpmāk kanālā LNT būs iespējams sekot jauniem Oskara piedzīvojumiem, kuru laikā viņš iejutīsies dažādu profesiju veicēju lomā un iepazīs katru darba darītāju kā personību. “Daudzus darbus raidījumā es darīju pirmoreiz dzīvē, tādēļ neiztiksim arī bez kurioziem un nedaudz neveikliem brīžiem, kuros es nokļūšu,” saka Oskars.

Katrā raidījuma sērijā tiks atklāta ikviena darba garoziņa, profesijas esence un aizkulises, kurās līdz šim ieskatīties varējis vien retais. Pateicoties jaunajam raidījumam, ikvienam būs iespēja uzzināt un ieraudzīt, cik aizraujoša, piepildīta un neparasta var būt skursteņslaucītāja, apģērbu dizainera, Latvijas Nacionālās bibliotēkas bibliotekāra, Latvijas Nacionālā mākslas muzeja krājumu glabātāja, Turaidas muzejrezervāta kalēja un vēl citu interesantu profesiju pārstāvju darba ikdiena. “Skursteņslaucītāja darbs, protams, nozīmē kāpšanu uz namu jumtiem, un tā kā, atrodoties augstumā, man ļimst kājas, vajadzēja pielikt pūles, lai pārvarētu bailes un to paveiktu,” piedzīvotajā dalās Oskars.

Katrā darbā iespējams atrast ko unikālu, oriģinālu, fascinējošu, un tieši to arī darīs Oskars, ēnojot dažādu amatu veicējus, kuriem ir neskaitāmi stāsti un profesiju noslēpumi, ar kuriem padalīties.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [1] ››
west 08.03.2018 17:18
Kāpēc nemitīgi šo šausmīgo putnubiedēkli te rāda?

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss