Ārvalstu dizaineri RIGA FASHION WEEK 2018

Šajā pavasarī, no 19. līdz 23. martam norisināsies kārtējā Rīgas modes nedēļa – RIGA FASHION WEEK, kas būs veltīta 2018./2019. g. rudens-ziemas sezonai.

Ārvalstu dizaineri RIGA FASHION WEEK 2018
Komentāri 01.03.2018 08:00

Šajā pavasarī, no 19. līdz 23. martam norisināsies kārtējā Rīgas modes nedēļa – RIGA FASHION WEEK, kas būs veltīta 2018./2019. g. rudens-ziemas sezonai. Tajā jau 28. reizi tiks prezentēti vietējo un ārvalstu modes dizaineru jaunākie sasniegumi. Modes nedēļas organizatori ir izziņojuši ārvalstu dizainerus, kas izrādīs savas jaunākās kolekcijas Baltijas ietekmīgākajā modes pasākumā.

28. Rīgas modes nedēļas ietvaros piedalīsies pieci ārvalstu dizaineri:Diana ArnounRebellionairesno Igaunijas,LILY by lilija larionovano Lietuvas,Morfosisno Itālijas unAnna Kno Ukrainas.


ZīmolaDiana Arnotērpiem ir raksturīgas sievišķīgas un romantiskas iezīmes.Diana Arnokolekcijas tiek izstrādātas, piedomājot par sievietes tik dažādajām ikdienas gaitām. Dizaineres 2018./2019. g. rudens-ziemas kolekcija atgriežas provokatīvajos, taču sievišķīgajos 80. gados. Veidojot šo kolekciju,Diana Arnodomāja par sievieti, kura savās ikdienas gaitās, neraugoties uz tendencēm, dod priekšroku sievišķības saglabāšanai.

Alessandra Cappiello, zīmola Morfosis dizainere, ir pārliecināta, ka zīmola būtība ir kultivēta sieviešu stila atspoguļojums – radoša vīzija izteiksmīgām personībām. Jaunākajā kolekcijā tiek atklātas dizaineres stilistikas iezīmes: šifona kleitas unmaxisvārki, samta bikses un plisēti svārki mūsdienīgā izpildījumā. ZīmolsMorfosisir piedalījies dažādos starptautiskos modes pasākumos un izstādēs tādās pilsētās kā Florence, Milāna, Roma, Parīze un Tokija.

Lilija Larionovair modes māksliniece no Viļņas, kurai ir vairāk nekā 10 gadu pieredze ne tikai modes un dizaina jomā, bet arī reklāmā un kultūrā. Kopš 2008. gada viņa regulāri prezentē savas kolekcijas Lietuvā un ārzemēs, piemēram, starptautiskajās modes izstādēs Tranoï un “Who's Next” Parīzē. Ar zīmola nosaukumuLILY by lilija larionovaviņa startēs pirmo reizi.

Igaunijas zīmolsRebellionairespiedāvāunisexapģērbu jauniešiem. Zīmols balstās uz brīvā laika ielas stilu, piedāvājot apģērbus, kas nav piesaistīti kādam dzimumam, nosakot personīgo stilu, pašizpausmi un komfortu par prioritāti.Rebellionairesapģērba drukas dizaini tiek veidoti sadarbībā ar neatkarīgiem dizaineriem, kuri katru reizi rada unikālu šedevru – izmanto drosmīgus rakstus un krāsas. Kolekcija, kas šosezon tiks prezentēta Rīgas modes nedēļas laikā ir paredzēta jaunākai paaudzei – tīņiem.

ZīmolaAnna Kdibinātāja ir jaunā dizainere no Ukrainas Anna Kareņina. 21 gadu vecā dizainere ne tikai jau paspējusi pārsteigt starptautisko profesionāļu sabiedrību, bet ir ieguvusi arī virkni sekotājus visā pasaulē, pateicoties viņas radītajiem atsvaidzinošajiem un dzīvelīgajiem tērpiem.

Līdzās ārvalstu dizaineriem, tiks izrādītas arī ievērojamāko Latvijas dizaineru 2018./2019. gada rudens-ziemas kolekcijas. 28. Rīgas modes nedēļā piedalīsies tādi Latvijas modes zīmoli kāNARCISS by Alise Trautmane, Nóló, Katya Katya, Natalija Jansone, One Wolf, Cinnamon Concept, Talentedun šīs sezonas debitants –Bergs PrivéVēl viens jaunpienācējs –Public Makes Image– prezentēs savu kolekciju RFW ballītes laikā, QooQoo– RFW atklāšanā, savukārt,Amoralleorganizēs pasākumu medijiem un iepircējiem.  

2018./2019. g. rudens-ziemas sezonai veltītā RIGA FASHION WEEK notiks no 19. līdz 23. martam. Sekojiet līdzi jaunumiem www.rfw.lv.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV