Drosmīgākās Latvijas sievietes jau otro sezonu izbaudīs pārmaiņas šovā 'Gatava pārvētībām'

No 14. februāra trešdienās kanālā TV3 sāksies šova “Gatava pārvērtībām” otrā sezona.

Drosmīgākās Latvijas sievietes jau otro sezonu izbaudīs pārmaiņas šovā 'Gatava pārvētībām'
Komentāri 07.02.2018 22:27

No 14. februāra trešdienās kanālā TV3 sāksies šova “Gatava pārvērtībām” otrā sezona. Katrā raidījumā trīs dalībnieces, kuras spēs ar savu stāstu un motivāciju minūtes laikā pārliecināt ekspertus par savu gatavību pārvērtībām, iegūs iespēju iepazīties ar stila knifiem, kā arī izbaudīt “Veselības centra 4” skaistuma un estēstiskās ķirurģijas maģiju.

Arī šova jaunajā sezonā skatītāji un dalībnieces sastaps jau iemīļotos trīs modes eksepertus Žannu Dubsku, Aleksandu Pavlovu un Natāliju Zolbergu, kuri būs gatavi iepriecināt sievietes, pārvēršot dāmas burtiski līdz nepazīšanai. Raidījuma laikā dāmas tiks konsultētas par apģērba izvēli atbilstoši auguma formai, krāsainu akcentu un aksesuāru lomu koptēlā, kā arī piedzīvos vizuālas pārmaiņas, iegūstot jaunu matu sakārtojumu un piedzīvojot svaigas vēsmas garderobē.

Šova “Gatava pārvērtībām” producente Sandija Miezīte par jauno sezonu atklāj, ka “šajā sezonā vēl lielāku akcentu liksim uz stāstiem – kādēļ sieviete pieteikusies pārvērtībām un kā ar vizuālā tēla maiņu mēs varam viņai palīdzēt! Esam nomainījuši arī studiju - pārvērtību fināls vairs nav tirdzniecības centrā, bet mājīgi iekārtotā studijā.

Pirmais raidījums ēterā būs Valentīna dienā, tādēļ pirmās trīs dalībnieces izvēlētas tādas, kurām ir neparasts attiecību stāsts. Viena no dalībniecēm pēc 13 gadiem satikusi savu pirmo mīlestību un vēlas patikt viņam, otrai ir ieildzis saderināšanās posms un viņa vēlas beidzot piedzīvot kāzas, bet trešā savu mīlestību un dvēseles draugu satikusi pensijas vecumā.“

Pārvērtību šovs “Gatava pārvērtībām” no 14. februāra trešdienu vakaros plkst.22.30.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss