'Zelta Mikrofons' dienasgrāmatas un balvu pasniegšanas ceremonija kanālā LNT

“Zelta Mikrofons” ir kļuvis par vienu no prestižākajiem mūzikas notikumiem Latvijā, ko ar nepacietību gaida gan mūzikas autori un izdevēji, gan izpildītāji un klausītāji.

'Zelta Mikrofons' dienasgrāmatas un balvu pasniegšanas ceremonija kanālā LNT
Komentāri 07.02.2018 22:00

“Zelta Mikrofons” ir kļuvis par vienu no prestižākajiem mūzikas notikumiem Latvijā, ko ar nepacietību gaida gan mūzikas autori un izdevēji, gan izpildītāji un klausītāji. 13. un 20. februārī plkst. 21.10 kanālā LNT varēsim sekot līdzi jau 22. gada balvas “Zelta Mikrofons” dienasgrāmatām, savukārt svinīgā balvu pasniegšanas ceremonija kanālā LNT būs skatāma 27. februārī plkst. 21.10.

Ierakstu gada balvas dienasgrāmatās skatītājus ievedīsim konkursa aizkulisēs un ļausim iepazīt balvai izvirzītos mūziķus. Bet pati balvu pasniegšanas ceremonija norisināsies Dailes teātrī 27. februārī, un ikviens to varēs vērot tiešraidē Kanālā 2, portālā tvplay.lv, kā arī ar nobīdi kanālā LNT.

Ierakstu iesniegšana norisinājās līdz 4. decembrim, un 17. janvāra preses konferencē tika paziņoti nominantu piecinieki 16 kategorijās. Uz iekļūšanu pieciniekā šogad pretendēja 129 albumi, 62 dziesmas, 76 videoklipi, 28 debitanti un 12 koncertieraksti video formātā, kopskaitā 307 pieteikumi, kas ir par 41 ierakstu vairāk nekā pērn. Ar mūzikas ierakstu gada balvas “Zelta Mikrofons 2018” nominantiem varat iepazīties šeit: http://www.zeltamikrofons.lv/jaunumi/99.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss