Labdarības lielkoncertā 'Mūzika & dzīvība. Vienoti par iespēju!' saziedoti 110 214 EUR

Otrdien, 31. janvārī, Arēnā Rīga, emocionālā gaisotnē izskanot labdarības lielkoncertam “Mūzika & dzīvība.

Labdarības lielkoncertā 'Mūzika & dzīvība. Vienoti par iespēju!' saziedoti 110 214 EUR
Komentāri 01.02.2018 21:37

Otrdien, 31. janvārī, Arēnā Rīga, emocionālā gaisotnē izskanot labdarības lielkoncertam “Mūzika & dzīvība. Vienoti par iespēju!”, saziedoti 110 214 EUR, kas palīdzēs nodrošināt finansiālu atbalstu 30 onkoloģijas slimniekiem ārstēšanās gaitā.

Koncertā, ko organizēja Latvijas mūziķi sadarbībā ar fondu “Ziedot.lv” un Latvijas Televīziju, tika vākti līdzekļi 30 cilvēkiem, kuri šobrīd cenšas uzvarēt savas dzīves, iespējams, smagākajā cīņā. Cerība un laiks, ko dāvā saziedotā nauda, ir nenovērtējami.

Esot vienoti par iespēju dzīvot, koncertā piedalījās zināmi pašmāju mākslinieki – grupas Astro’n’out, Musiqq, The Sound Poets, Tumsa, Iļģi, Pienvedēja piedzīvojumi, Dzelzs Vilks, Putnu balle, Franco Franco un Ipstens Kūns,Satellites.lv, dziedātāji Jānis Stībelis, Aija Andrejeva, Fēlikss Ķiģelis, Ivo Fomins un citi. Starp dziesmām un aicinājumiem ziedot, vakara gaitā no skatuves izskanēja arī kritika par to, ka veselības aprūpes sistēmā ir robi, kas daļai pacientu finansiālu apsvērumu dēļ neļauj atveseļoties bez līdzcilvēku palīdzības. Arī “Ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimanta raidījumam “Rīta Panorāma” šorīt uzsvēra, ka šāda ziedotāju aktivitāte “parāda politiķiem un Veselības ministrijas ierēdņiem, ka Latvijas iedzīvotājiem ir svarīgi izglābt līdzcilvēkus”. Viņa arī uzsvēra, ka vairāk nekā 100 tūkstoši ir ļoti liela ziedojumu summa vienam koncertam vienā vakarā.

“Sabiedrības un valsts attīstības pamatā ir cilvēki, galu galā – jo vairāk veselu cilvēku, jo pārtikušāka sabiedrība mēs būsim,” norāda Dimanta. Onkoloģiskas saslimšanas nedrīkst uzskatīt par nāves spriedumu, tādēļ mums pašiem jāatceras, ka politika mainās, kad ir sabiedrības spiediens un pieprasījums.

Šī bija pirmā reize, kad organizēts šāda veida labdarības pasākums. Dziedātājs Jānis Holšteins-Upmanis, tāpat kā organizatori un daudzi citi koncerta dalībnieki, cer, ka tas varētu kļūt par ikgadēju tradīciju. Šobrīd līdzekļu vākšana turpinās un ziedot iespējams, zvanot pa tālruni 90067003 (maksa par zvanu 1.42 eiro, labdarības tālrunis darbosies visu gadu) vai ziedot.lv mājas lapā.

Mūziķi, “Ziedot.lv” un Latvijas Televīzija pateicas visiem ziedotājiem!

Informāciju sagatavoja Latvijas Televīzija

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss