Latvijas mūziķu labdarības lielkoncerts onkoloģijas slimniekiem jau 30.janvārī

“Mūzika un dzīvība. Vienoti par iespēju!” Vērienīgais labdarības lielkoncerts, ko organizē Latvijas mūziķi un „Ziedot.lv” sadarbībā ar Latvijas Televīziju izskanēs jau nākamnedēļ.

Latvijas mūziķu labdarības lielkoncerts onkoloģijas slimniekiem jau 30.janvārī
Komentāri 25.01.2018 23:51

Vērienīgais labdarības lielkoncerts, ko organizē Latvijas mūziķi un „Ziedot.lv” sadarbībā ar Latvijas Televīziju izskanēs jau nākamnedēļ. 30. janvārī, plkst. 20.00, “Arēnā Rīga” mūziķi apvienosies, lai vāktu līdzekļus 30 onkoloģijas slimniekiem, kuru ārstēšanai nepieciešams līdzcilvēku atbalsts.

“Visi ārsti zina, ka ir rindas uz izmeklējumiem,” stāsta fizioterapeite Ivita Kupaka, “ārsti gandrīz vai neapzināti jau pacientu sagatavo uz to, ka viņam, iespējams, ārstēšana būs neveiksmīga.” To, vai ārstēšanā palīdzēs zāles, ko apmaksā valsts, Ivita salīdzina ar loteriju. Ivitas gadījumā valsts apmaksātās zāles nevar palīdzēt, un šobrīd viņa trīs reizes ir saņēmusi atteikumu no Nacionālā veselības dienesta. Kaut arī invaliditātes pabalsts ir vien 100 EUR, viena deva zāļu maksā vairāk nekā 3000 EUR, bet kopā nepieciešamas sešas devas, Ivita tic, ka izārstēties ir iespējams.

Lai vāktu līdzekļus Ivitas un daudzu citu onkoloģijas slimnieku ārstēšanai, mūziķu iniciatīvas grupas un Ziedot.lv aicinājumam atsaukusies virkne Latvijā zināmu mākslinieku: Musiqq, The Sound Poets, Astro’n’out, Iļģi, Tumsa, Pienvedēja piedzīvojumi, Dzelzs Vilks, Putnu balle, COLT, Franco Franco un Ipstens Kūns, Satellites LV, Flame and the Rolltones, Laime Pilnīga, Opus Pro, dziedātāji Goran Gora, Jānis Stībelis, Aija Andrejeva, Fēlikss Ķiģelis, Ivo Fomins, Annija Putniņa, Antra Stafecka un Miks Dukurs.

Grupas Astro’n’out soliste Māra Upmane-Holšteine uzsver, ka ikdienas steigā ir viegli kļūt virspusējam un paviršam, taču tad, kad uzzini, ka tuvam cilvēkam ir grūti, ir jāapstājas un jāizvērtē patiešām būtiskais. “Būsim optimisti, domāsim gaišas domas, ar pozitīvu skatu uz dzīvi vairosim labo!” aicinot uz koncertu saka Jānis Stībelis.

Labdarības lielkoncerts “Mūzika un dzīvība. Vienoti par iespēju!” notiks 30. janvārī, plkst. 20.00, “Arēnā Rīga”. Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties www.ekase.lv, tirdzniecības centra “Spice” informācijas centrā, kā arī mūzikas veikalā “Randoms”. Biļešu cena: 5 – 25 EUR.

Koncerta tiešraide – radio Pieci.lv 30. janvārī no plkst. 20.00. Koncerts LTV1 ēterā – 30. janvārī plkst. 21.15. Koncerta laikā būs iespējams ziedot, zvanot pa tālruni 90067003 (maksa par zvanu 1,42 EUR).

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss