Maira Brieža un Oleksandra Usika publisko treniņu t/c Domina Shopping apmeklējuši vairāk nekā 1000 fani

23. janvārī, tirdzniecības centrā Domina Shopping (Ieriķu ielā 3, Rīgā) tika aizvadīts divu sportistu publiskais treniņš pirms Pasaules Boksa padomes (WBC) pusfināla cīņas Arēnā Rīga.

Maira Brieža un Oleksandra Usika publisko treniņu t/c Domina Shopping apmeklējuši vairāk nekā 1000 fani
Komentāri Bilžu galerija[30] 25.01.2018 23:28

23. janvārī, tirdzniecības centrā Domina Shopping (Ieriķu ielā 3, Rīgā) tika aizvadīts divu sportistu publiskais treniņš pirms Pasaules Boksa padomes (WBC) pusfināla cīņas Arēnā Rīga. Treniņa ringā kāpa Latvijas boksa zvaigzne Mairis Briedis un ukraiņu bokseris Oleksandrs Usiks.

Vairāk nekā stundu garajā treniņā piedalījās abi sportisti, rūpīgi gatavojoties smagajai pusfināla cīņai, kura notiks jau šo sestdien Arēnā Rīga. Tirdzniecības centrā uzstādītajā ringā pirmais devās Oleksandrs Usiks (Олекса́ндр У́сик), veicot dažādus atraktīvus vingrinājumus, staigājot uz rokām un pat nedaudz uzdejojot. Pēc treniņa sekoja īsa jautājumu un atbilžu sesija, kurā bokseris pārliecinoši vēstīja par savu gatavību cīņai un noskaņojumu uzvarēt mačā. Oleksandrs Usiks Rīgā ir jau otro reizi, pirmā bija pirms vairākiem gadiem, kad kopā ar ģimeni, svinot sievas dzimšanas dienu, apmeklējis Maira cīņu. Ukrainiešu bokserim pieder Pasaules Boksa organizācijas (WBO) čempiona tituls.

Savukārt, sagaidot Latvijas boksa zvaigzni Mairi Briedi, tirdzniecības centru pāršalca pasākuma apmeklētāju gaviles un uzmundrinājuma saucieni. Mairis ringā aizvadīja treniņu kopā ar savu treneri un izpildīja vairākus spēka un ātruma vingrinājumus. Saņemot atbalstu no vairāk nekā 1000 pasākuma apmeklētājiem, Mairis Briedis pozitīvā noskaņojumā pavadīja visu treniņu. Jautājumu un atbilžu sesijā bokseris stāstīja, ka cīņai gatavojies īpašā treniņu nometnē Spānijā, un ir gatavs 12 raundu cīņai. Sportists pauda lielo prieku par skatītāju atbalstu un patīkamo saviļņojumu pirms lielās cīņas.

Sestdienas Pasaules Boksa padomes (WBC) pusfināla cīņa būs Latvijas boksā vēsturisks notikums, jo pirmo reizi Latvijas pārstāvis būs uzradījis tik augstus rezultātus. Boksa supersērijas uzvarētājs iegūs leģendārā Muhameda Ali vārdā nosauktu balvu.

Par t/c Domina Shopping

T/cDomina Shoppingir viens no lielākajiem tirdzniecības centriem Rīgā un Latvijā, kas saviem apmeklētājiem sniedz plašas un ērtas iepirkšanās iespējas vairāk nekā 170 tirdzniecības vietās. Tāpat ir pieejams ievērojams restorānu un kafejnīcu klāsts, skaistumkopšanas salons, fitnesa centrs ar mūsdienīgu SPA zonu, kā arī dažādi sadzīves pakalpojumi - pasts, banku filiāles, ķīmiskā tīrītava, apģērbu un apavu šūšanas un labošanas darbnīcas, atslēgu serviss, kā arī jaunā koncepta Maxima XXX pārtikas lielveikals.

Domina Shopping īpašnieks un pārvaldnieks kopš 2016. gada jūlija ir SIA EfTEN DOMINA. Tirdzniecības centrs atrodas Ieriķu ielā 3, starp divām Rīgas galvenajām satiksmes maģistrālēm – Čaka un Brīvības ielu.

Plašāku informāciju par tirdzniecības centru meklējiet mājas lapā www.domina-shopping.lv, kā arī sociālajos tīklos Facebook, Instagram un Twitter.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss