Stībelis, Aisha, Fomins, Dzelzs vilks un citi mūziķi kopā ar Ziedot.lv rīko grandiozu koncertu vēža slimnieku ārstēšanai

Latvijas mūziķi un „Ziedot.lv” sadarbībā ar Latvijas Televīziju šā gada 30. janvārī “Arēnā Rīga” organizē vērienīgu labdarības lielkoncertu “Mūzika un dzīvība. Vienoti par iespēju!”.

Stībelis, Aisha, Fomins, Dzelzs vilks un citi mūziķi kopā ar Ziedot.lv rīko grandiozu koncertu vēža slimnieku ārstēšanai
Komentāri[2] 15.01.2018 22:57

Latvijas mūziķi un „Ziedot.lv” sadarbībā ar Latvijas Televīziju šā gada 30. janvārī “Arēnā Rīga” organizē vērienīgu labdarības lielkoncertu “Mūzika un dzīvība. Vienoti par iespēju!”.

„Tas var skart un diemžēl arī skar gandrīz katru no mums. Jebkura onkoloģiskā saslimšana prasa spēku, izturību un milzīgus finanšu līdzekļus,” norāda koncerta idejas autors, grupas „Tumsa” taustiņinstrumentālists Dāvis Ābrams. Tādēļ mūziķu iniciatīvas grupa kopā ar „Ziedot.lv” un Latvijas Televīziju organizē labdarības koncertu, kurā uzstāsies virkne Latvijā zināmu mākslinieku: grupas Astro’n’out, Musiqq, The Sound Poets, Tumsa, Iļģi, Pienvedēja piedzīvojumi, Dzelzs Vilks, Putnu balle, Franco Franco un Ipstens Kūns, Satellites.lv, dziedātāji Jānis Stībelis, Aija Andrejeva, Fēlikss Ķiģelis, Ivo Fomins, Goran Gora un citi.

Ja ir iespēja būt vienotiem un dot citiem iespēju atveseļoties, tā ir jāizmanto – „Ziedot.lv” vadītāja Rūta Dimanta atzīst, ka “mūziķi aktivizējās cīņai pret vēzi, atbalstot savu kolēģi Valteru Frīdenbergu, taču šādu cilvēku, kuriem neatliekami nepieciešama palīdzība, šobrīd ir vairāki desmiti”. Tieši viņu ārstēšanai tiks izmantoti ieņēmumi no koncerta biļetēm. “Šis koncerts sniegs iespēju turpināt cīņu tiem cilvēkiem, kuri bez mūsu atbalsta to nevar darīt,” uzsver arī Dāvis Ābrams.

Latvijas Televīzijas valdes loceklis Sergejs Ņesterovs secina, ka līdz šim paustais atbalsts mūziķim un LTV raidījumu vadītājam Valteram Frīdenbergam ir bijis fantastisks. Tas pierāda, ka mēs kā sabiedrība apzināmies, cik svarīgs ir līdzcilvēku atbalsts visgrūtākajos mirkļos. “Mēs saprotam, ka Latvijā ir daudz cilvēku, kurus negaidīti satriec onkoloģiskas saslimšanas, tādēļ ir svarīgi, lai viņi tiktu atbalstīti arī dārgā ārstēšanās procesa laikā,” norāda Sergejs Ņesterovs, “mums kā sabiedriskajai televīzijai ir svarīgi aktualizēt šo problēmu valstiskā līmenī, un šāds lielkoncerts ir viens no veidiem, kā to panākt.”

Labdarības lielkoncerts “Mūzika un dzīvība. Vienoti par iespēju!” notiks 30. janvārī, plkst. 20.00, “Arēnā Rīga”. Biļetes uz pasākumu iespējams iegādāties www.ekase.lv. Biļešu cena: 5 – 25 EUR.

Koncerts LTV1 ēterā – 30. janvārī plkst. 21.15. Koncerta laikā būs iespējams veikt ziedojumus, zvanot pa tālruni 90067003 (maksa par zvanu 1,42 eiro).

Mediju pārstāvji laipni aicināti uz labdarības koncerta “Mūzika un dzīvība. Vienoti par iespēju!” mediju brokastīm – pirmdien, 15.janvārī, plkst. 12.00 Latvijas 1. Rokkafejnīcā – Rīgā, Reiterna namā, Mārstaļu ielā 2/4. Mediju brokastīs būs iespēja tikties ar mūziķiem – koncerta dalībniekiem, uzklausīt viņu pamudinājumu piedalīties koncertā un iepazīties ar iespējām, kā kopīgi palīdzēt cīņā ar vēzi.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
arta 25.01.2018 11:42
Mūziķi var,vienkāršā tauta var,pensionāri arī var ziedot naudu,bet miljonāri tup uz saviem naudas maisiem un trīc par katru santīmu ka tik nepazūd.Būtu intetesanti zināt vai kāds deputāts ir kaut santīmu ziedojis smagi slimiem,lai viņi varētu ārstēties.Bet ir jau skaidrs ka slimi cilvēki un pensionāri valstij rada zaudējumus,tie nav vajadzīgi.Kāpēc par tiem jārūpējas.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss