X Faktors kļuvis par skatītāko TV pārraidi

2017. gada rudenī kanāls TV3 Latvijas televīzijas skatītājus pārsteidza un iepriecināja ar pasaulē iemīļotā mūzikas realitātes šova “X Faktors” lokalizēto versiju, kurā uzvaras laurus plūca rūjēnietis Arturs Gruzdiņš.

X Faktors kļuvis par skatītāko TV pārraidi
Komentāri 05.01.2018 23:37

2017. gada rudenī kanāls TV3 Latvijas televīzijas skatītājus pārsteidza un iepriecināja ar pasaulē iemīļotā mūzikas realitātes šova “X Faktors” lokalizēto versiju, kurā uzvaras laurus plūca rūjēnietis Arturs Gruzdiņš. Vērienīgo šovu decembrī kopumā piesaistīja 405,823* skatītāju.

Nepieredzētais dziedošo talantu šovs “X Faktors”, kurš ceļu uz skatītāju sirdīm uzsāka 3. septembrī, jau ar pirmo raidījumu guva satriecošus panākumus, piesaistot teju pusmiljonu jeb vairāk nekā 464 000 Latvijas skatītāju uzmanību**, decembrī bija skatītāks pat par Latvijas Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa Jaunā gada uzrunu, kas ierindojas 3. vietā, un Ministru prezidenta Māra Kučinska Jaunā gada uzrunu, kas pēc reitingiem ierindojas 5.vietā. Skatītāko TV pārraižu topa 4. vietā ir svinīgā apbalvošanas ceremonija “Latvijas lepnums”, kura ik gadu godina cilvēkus, kuri ar savu ikdienas darbu turpina vairot labestību, sirsnību un cilvēcību, liekot pamatus labākai un sirsnīgākai sabiedrībai un tādejādi arī labklājīgākai valstij.

Kā liecina Kantar TNS dati, par sesto skatītāko TV pārraidi decembrī kļuvusi dziedošo talantu šova Ziemassvētku koncerts “Zvaigžņotie Ziemassvētki. Dzied X Faktora zvaigznes”, kas pie TV ekrāniem pulcēja 386,484* skatītājus, aiz sevis skatītāko pārraižu TOP10 atstājot par daudzu Latvijas ģimeņu tradīciju kļuvušo filmu “Viens pats mājās” un tās pirmo un otro turpinājumu, kā arī animācijas filmu “Ledus sirds”.

* Kantar TNS, TV Metri, 2017. gada 1. līdz 31.decembris, vecuma grupa 4+, lineārie dati.

**Kantar TNS, TV Metri, 2017. gada 3.septembris līdz 31.decembris, vecuma grupa 4+, konsolidētie dati

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss