Un ko tad Sipeniece tādu pateica??? Latvijas lepnuma veidotāji publicē ceremonijas viesu uzrunas pilnā apjomā

TV3 publicē visas svinīgās apbalvošanas ceremonijas “Latvijas lepnums” runas, lai dotu iespēju noskatīties tās pilnā apjomā.

Un ko tad Sipeniece tādu pateica??? Latvijas lepnuma veidotāji publicē ceremonijas viesu uzrunas pilnā apjomā
Komentāri[2] Bilžu galerija[15] 30.12.2017 12:00

TV3 publicē visas svinīgās apbalvošanas ceremonijas “Latvijas lepnums” runas, lai dotu iespēju noskatīties tās pilnā apjomā, jo interneta platforma dod neierobežotas apjoma publicēšanasiespējas atšķirībā no televīzijas, kur raidījumam jāiekļaujas noteiktā laikā.

“Kanāla TV3 vadība un svinīgās ceremonijas “Latvijas lepnums” veidotāji kategoriski noraida cenzūras iespējamību raidījumā, kurā ik gadu godinām Latvijas cilvēkus, kuri sniedz palīdzīgu roku saviem līdzcilvēkiem. Redakcionālā neatkarība ir mūsu kanāla pamatvērtība un darbības stūrakmens. Mēs augstu vērtējam savu skatītāju uzticību un neuzdrošināmies ar to riskēt. Svinīgās ceremonijas ieraksta kopējais garums ir 3 stundas 50 minūtes un 46 sekundes, montāžas rezultātā tas tika saīsināts par 1 stundu 28 minūtēm un 8 sekundēm, jo kopējais ceremonijas ētera laiks ir 2 stundas 33 minūtes un 38 sekundes. Raidījums tika būtiski saīsināts, saglabājot runu teicēju jēgpilnu vēstījumu, kurā galvenais ir pateicība cilvēkiem, kuri šajā gadā darījuši labu citiem, neskatoties uz grūtībām personīgajās dzīvēs. Īsinot visu runu ierakstu, atteicāmies no liekvārdības un teiktā, kas nav tieši vērsts “Latvijas lepnuma” balvas saņēmēju godināšanai,” informēja “All Media Baltics” vadītāja Latvijā Baiba Zūzena.

Ceremonijas viesu runas pilnā apjomā skatāmas ziņu un izklaides portālā Skaties.lv.

Ej uz nākamo lapu, lai skatītos bildes!

Lapa: 1 no 2

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
marčello 01.01.2018 16:57
viņu nevajag nekur aicināt,lai labāk sēž mājās

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss