TV3 seriāla Svešā seja pirmās sezonas pārsteidzošais fināls

21. decembrī, pirmās sezonas finālu piedzīvo darbadienu vakaru seriāls “Svešā seja”, kurš visas sezonas garumā pārsteidza televīzijas skatītājus ar plastiskās ķirurģijas aizkulisēm, netīrā biznesa pārvaldīšanu un ģimenes noslēpumiem.

TV3 seriāla Svešā seja pirmās sezonas pārsteidzošais fināls
Komentāri 21.12.2017 20:00

21. decembrī, pirmās sezonas finālu piedzīvo darbadienu vakaru seriāls “Svešā seja”, kurš visas sezonas garumā pārsteidza televīzijas skatītājus ar plastiskās ķirurģijas aizkulisēm, netīrā biznesa pārvaldīšanu un ģimenes noslēpumiem. Aizraujošie seriāla notikumi un piedzīvojumi Latvijā iecienītu aktieru sniegumā piedzīvos kulmināciju īsi pirms Ziemassvētkiem. Jau šovakar plkst.20.25 kānālā TV3 uzzini, kā atrisināsies spraigie pēdējo sēriju notikumi.

Interaktīvajā Lattelecom pieslēgumā skatītāji, protams, šo sēriju var noskatīties arhīvā vēl 7 dienas.

Septembra vidū kanālā TV3 aizsākās seriāls “Svešā seja”, kura epicentrā risinājās notikumi attiecību un mīlas frontē, bet fonā – dažādu kriminālu notikumu pavērsieni dažādās vidēs. Starp tām bija arī Riharda Muižnieka (Ģirts Ķesteris) pārvaldītā privātklīnika, kurā norisinājās neviens vien intrigu pilns un spraigs seriāla sižeta pavērsiens. Seriāla pirmā sezona iesākās ar Holivuda cienīgu ainu – apšaudi kafejnīcā, kurā visas Muižnieku ģimenes acu priekšā smagi tika ievainots Riharda tēvs Henrijs (Zigurds Neimanis). Bet, vai seriāls noslēgsies ar tikpat spraigu un vērienīgu notikumu pavērsienu, to uzzināsi jau šovakar.

Seriāla “Sveša seja” galvenās varones Madaras atveidotāja Dārta Daneviča par pirmo sezonu saka, ka ““Svešā seja” ir seriāls, kas attiecībās ar savu skatītāju atrodas trauslā “tikko-satikušies” stadijā, kad abi viens otru iepazīst tuvāk, salāgo raksturus un mācās justies ērti kopā. Tādēļ mēs, seriāla dalībnieki, jo īpaši uzmanīgi klausāmies sava skatītāja sajūtās, lai kopā rastu priecīgas kopābūšanas un ilglaicīgu attiecību atslēgu. Esam pateicīgi par ierosmēm, konstruktīvu kritiku un iedrošinājumiem – tie spēcina jaudīgam un drosmīgam turpinājumam.”

Neskatoties uz to, ka pirmā sezona vēl nav noslēgusies, seriāla komanda ar lielu entuziasmu gatavojas seriāla “Svešā seja” sezonai, kas ar jauniem aktieriem un negaidītām sižetiskām līnijām TV3 ekrānos atgriezīsies 2018. gada 29. janvārī.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
www.RezervesDalas24.LV