Labdarības akcijas Eņģeļi pār Latviju noslēguma koncertā saziedoti 143 tūkstoši eiro

Svētdien, 17. decembrī labdarības akcijas “Eņģeļi pār Latviju” sirsnīgajā noslēguma koncertā tika vākti līdzekļi 187 smagi slimu bērnu vajadzībām.

Labdarības akcijas Eņģeļi pār Latviju noslēguma koncertā saziedoti 143 tūkstoši eiro
Komentāri 20.12.2017 09:40

Svētdien, 17. decembrī labdarības akcijas “Eņģeļi pār Latviju” sirsnīgajā noslēguma koncertā tika vākti līdzekļi 187 smagi slimu bērnu vajadzībām. Saziedotie 143 090,76 eiro nodrošina atbalstu 124 bērniem, taču palīdzību rindā gaida vēl 63 mazie. Vēl līdz 31. janvārim labdarības akcija turpinās, tādēļ ziedo un sniedz savu atbalstu visiem palīdzību gaidošajiem bērniem!

Šī gada labdarības akcijā aicinām atbalstīt bērnus, kuri cieš no autisma. Palīdzība nepieciešama arī ārkārtas gadījumos, kad pēkšņi veicama dārga diagnostika, operācija ārpus Latvijas vai, ja bērns ir cietis nelaimes gadījumā, pēc kura vajadzīgi tūlītēji naudas līdzekļi. Tāpat palīdzību lūdz vairāk nekā 20 bērni, kuru ikdienā trūkst dažādas medicīniskās palīgierīces. To iegāde prasa ievērojamas  summas, ko vecāki paši nevar apmaksāt, tādēļ ziedotāju atbalsts ir ļoti būtisks. 

Aizkustinošu pārsteigumu, ziedojot rūpīgi krāto naudu, sagādāja sešgadīgā Deina. Kopā ar ģimeni meitene ieradās nodot savu krājkasīti ar 98,83 eiro labdarības akcijas organizatoriem. “Cūciņā” centu pie centa vairāku sezonu garumā viņa krājusi tieši “Eņģeļi pār Latviju” bērniem, jo kā saka pati Deina: ”Galvenais, lai visi bērniņi būtu veseli.” Arī Latvijas valsts prezidents Raimonds Vējonislabdarības akcijas koncerta laikā atgādināja, ka par palīdzības sniegšanu un labestību jāatceras ne vien pāris reizes gadā, bet arī ikdienā, tādēļ sekosim mazās Deinas piemēram un atvērsim savas sirdis, lai palīdzētu bērniem, kam tas patiešām ir ļoti nepieciešams.

Ziedošanas iespējas

LNT, Bērnu slimnīcas fonda, Norvik bankas, žurnāla “Ievas Veselība” un Rimi veidotās labdarības akcijas „Eņģeļi pār Latviju” ietvaros ikvienam ir iespēja sniegt bērniem palīdzību, ziedojot portālā bsf.lv, iegādājoties akcijas preces Rimi un Supernetto veikalos, izmantojot ziedojumu kastītes Rimi un Supernetto veikalos un lielākajās Norvik bankas filiālēs, ziedojot MansRimi naudas uzkrājumu kioskos vai mājas lapā mansrimi.lv, kā arī zvanot uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro). Ziedojumi tiek vākti ārstniecībai un rehabilitācijai, kas nav iekļauta valsts apmaksātajos medicīnas pakalpojumos, tādēļ sabiedrības līdzdalība un atbalsts ir ļoti nepieciešams.

Ziedo un kļūsti par bērnu sargeņģeli!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss