Labdarības Eņģeļi pār Latviju aicina palīdzēt 187 bērniem

Jau šo svētdien, 17. decembrī, plkst. 21.05. kanālā LNT būs skatāms ikgadējais labdarības koncerts “Enģeļi pār Latviju”.

Labdarības Eņģeļi pār Latviju aicina palīdzēt 187 bērniem
Komentāri 16.12.2017 08:08

Jau šo svētdien, 17. decembrī, plkst. 21.05. kanālā LNT būs skatāms ikgadējais labdarības koncerts “Enģeļi pār Latviju”. Šogad atbalstu kopumā gaida 187 bērni, kuru ārstēšanai nepieciešami 297 515,64 eiro, viņu vidū arī četri labdarības akcijas vēstneši – trīsgadīgais Alberts, sešgadīgā Vera, četrgadīgais Mihails un sešpadsmitgadīgā Eva.

Šī gada labdarības akcijas centrālā tēma ir bērni, kuri cieš no autisma. “Kad pirms vairākiem gadiem sākām labdarības akciju “Eņģeļi pār Latviju”, mēs centāmies radīt sabiedrības ieradumu ziedot un stāstījām par bērniem ar īpašām vajadzībām, kas nebija nebūt tik pašsaprotami kā tagad. Šobrīd sabiedrība ir augusi un ir jāmācās runāt arī par slimībām, kas nav redzamas. Un viena no tādām kā tabu tēmām ir autisms. Tas ir sindroms, no kura nevar izārstēties, un it īpaši bērniem, ir vajadzīga regulāra palīdzība,” atklāj labdarības akcijas producente Ilze Ūdre.

Vēl viena lielā tēma, par ko būs viens no šā gada stāstiem, ir ārkārtas gadījumi, kad līdzekļi nepieciešami situācijās, kad pēkšņi ir jāveic dārga diagnostika, operācijas ārzemēs vai kāds bērns ir cietis nelaimes gadījumā, un nepieciešami līdzekļi, ar ko rīkoties tūlītēji.

Tapāt palīdzību lūdz vairāk nekā 20 bērni, kuru ikdienā vajadzīgas dažādas medicīniskās palīgierīces. To iegāde prasa ievērojamas  summas, ko vecāki paši nevar apmaksāt, tādēļ ziedotāju atbalsts ir ļoti būtisks. 

Ziemassvētku labdarības koncertā piedalīsies:

Raimonds Pauls un grupa “Framest”;

Lauris Reiniks jaunā un pilnīgi pārsteidzošā sastāvā;

Šova “X Faktors” uzvarētājs Arturs Gruzdiņš;

Vokālā grupa “Latvian Voices”;

Olga Rajecka;

Markus Riva;

Antra Stafecka;

Ingus Ulmanis;

Gospeļkoris “GG Choir”;

Dr.Klauni;

Karīna Tatarinova.

Zvanu centrs

Kā ik gadu koncerta laikā būs pieejams arī zvanu centrs, kur ziedotājus uzklausa Latvijā pazīstami cilvēki. Šogad zvanus gaidīs Jēkabs Rēdlihs, Valters Krauze, Varis Vētra, Adriana Miglāne, Regīna Devīte, Jana Duļevska, Dārta Danēviča, Ģirts Ķesteris, Andrejs Ērglis, Māris Grigalis un Anija Pelūde.

Ziedošanas iespējas

LNT, Bērnu slimnīcas fonda, Norvik bankas, žurnāla “Ievas Veselība” un Rimi veidotās labdarības akcijas „Eņģeļi pār Latviju” ietvaros ikvienam ir iespēja sniegt bērniem palīdzību, ziedojot portālā bsf.lv, iegādājoties akcijas preces Rimi un Supernetto veikalos, izmantojot ziedojumu kastītes Rimi un Supernetto veikalos un lielākajās Norvik bankas filiālēs, ziedojot MansRimi naudas uzkrājumu kioskos vai mājas lapā mansrimi.lv, kā arī zvanot uz tālruni 90006486 (maksa par zvanu 1,42 eiro). Ziedojumi tiek vākti ārstniecībai un rehabilitācijai, kas nav iekļauta valsts apmaksātajos medicīnas pakalpojumos, tādēļ sabiedrības līdzdalība un atbalsts ir ļoti nepieciešams.

Ziedo un kļūsti par bērnu sargeņģeli!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss