LNT piedāvā sirsnīgu Ziemassvētku programmu un kinofilmu BEZ REKLĀMĀM

Tuvojoties gada gaišākajiem svētkiem, kanāls LNT saviem skatītājiem sagādājis īpaši sirsnīgu un ģimenisku svētku programmu, priecējot ar vairākām noskaņu rosinošām un iemīļotām filmām.

LNT piedāvā sirsnīgu Ziemassvētku programmu un kinofilmu BEZ REKLĀMĀM
Komentāri[3] 09.12.2017 15:02

Tuvojoties gada gaišākajiem svētkiem, kanāls LNT saviem skatītājiem sagādājis īpaši sirsnīgu un ģimenisku svētku programmu, priecējot ar vairākām noskaņu rosinošām un iemīļotām filmām. Ziemassvētku vakarā gaidāms īpašs 900 sekundes raidījums!

900 sekundes Ziemassvētku raidījums

Ziemassvētku vakarā plkst. 20.10 gaidāms īpašs raidījums, kurā 900 sekundes komanda kopā ar sabiedrībā labi zināmiem cilvēkiem dalīsies emocionālos stāstos, ko piedzīvojuši šī gada laikā. Skatītājiem būs iespēja uzzināt mūsu premjera Māra Kučinska,Romas Katoļu Baznīcas Rīgas arhibīskapa-metropolīta Zbigņeva Stankeviča, animatores Rozes Stiebras, Kristapa Porziņģa vecmāmiņas, kā arī Suitu sievu stāstījumu, ko papildinās krāšņākās un melodiskākās Ziemassvētku dziesmas Rīgas Valsts vācu ģimnāzijas jauktā kora "Verdandi" izpildījumā.

Svētki kopā ar leģendāro filmu “Mūzikas skaņas”

25. decembrī plkst. 14.10 LNT uzburs svētkus kino klasikas gardēžiem, atgriežoties 1965.gadā un piedāvājot sirdi aizkustinošo stāstu “Mūzikas skaņas” (The sound of music). Filma, kura godalgota ar vairākām Oskara balvām, šķiet pazīstama ikvienam, un tomēr ik gadu rod arvien jaunus un jaunus skatītājus. Marijas lomas atveidotāja Džūlija Endrūsa, kura filmā atveido jaunu, apgarotu sievieti, kas pamet klosteri, lai kļūtu par kapteiņa fon Trapa septiņu bērnu guvernanti, joprojām darbojas kino biznesā gan kā aktrise, kā gan kā multfilmu varoņu ierunātāja, un par Marijas lomu saņēmusi Zelta Globusu. Stingrā kapteiņa fon Trapa loma pieder Kristoferam Plameram, filmā viņš savā mājā noteicis tik stingrus likumus, ka mūzikai un jautrībai tur vairs nav atlicis vietas. Arī viņš savos 87 gados turpina darboties kino industrijā un ir pieprasīts aktieris. Fon Trapa bērni katrs izvēlējušies savu ceļu, daži no viņiem turpina aktieru karjeru, daži izvēlējušies realizēties citās sfērās, bet lielākajai daļai tomēr dalība “Mūzikas skaņās” ir nozīmīgākā loma kino dzīvē.

Ziemassvētku filma bez reklāmas pauzēm

Tiem, kuri meklē romantiku un attiecību stāstus, noteikti patiks skaties.lv un LNT sarūpētā aktivitāte – iespēja nobalsot par vienu no filmām, kuru skatītāji varēs noskatīties 25. decembra vakarā bez reklāmas pauzēm. Balsotājiem tiek piedāvātas filmas “Tāda ir mīlestība” (Love actually) un “Brīvdienas” (The Holiday).

“Tāda ir mīlestība” vēsta par astoņiem atšķirīgiem pāriem, kuri risina savas attiecības savstarpēji saistītos stāstos Londonā pirmssvētku drudža laikā. Šī ir viena no visu laiku romantiskākajām Ziemassvētku komēdijām, kuras veidotāji ir radījuši arī tādas žanra pērles kā "Četras kāzas un vienas bēres", "Notinghila", "Bridžitas Džounsas dienasgrāmata". Filmas aktieru ansamblis ir vairāk nekā spožs - Hjū Grants (Premjerministrs), Emma Tompsone (Kārena), Alans Rikmens (Harijs), Laiems Nīsons (Daniels), Kolins Fērts (Džeimijs Benets), Bils Naigijs (Billijs Maks) u.c.

Romantiskā filma ”Brīvdienas” ir stāsts par divām sievietēm, kuras ir vīlušās vīriešos un nejauši sastopas interneta portālā, kas paredzēts māju apmaiņai brīvdienu laikā.Airisa (Keita Vinsleta) no Anglijas un amerikāniete Amanda (Kamerona Diaza) izlemj pavadīt Ziemassvētkus otras mājā. Par spīti vieglajam kultūršokam, abām izdodas arī nodibināt attiecības ar vietējiem vīriešiem. Airisa iepazīstas ar Džeka Bleka tēloto, optimistisko amerikāni, turpretī Amanda pavada laiku kopā ar pievilcīgo britu, kura lomā iejuties Džūda Lovs.

Jau šobrīd starp abām filmām notiek sīva cīņā, tāpēc balsot ir aicināts piedalīties ikviens skatītājs, turklāt viens no balsotājiem saņems gardumu grozu no veikalu tīkla ”Maxima”. Balsošana noslēgsies 18. decembrī un jau 25.decembrī plkst. 21.10 skatītāji varēs baudīt uzvarētājfilmu.

Otrajos Ziemassvētkos nepalaid garām trīs aizraujošas ģimenes filmas

26. decembrī nepalaid garām 3 lielisku komēdiju filmu izlasi Ziemassvētku noskaņās – plkst. 11.50 “Divpadsmit Ziemassvētku pārsteigumi” (On the Twelfth Day of Christmas) par to, kā radīt Ziemassvētku sajūtu un ieraudzīt tikai šajā laikā apkārt notiekošos brīnumus, plkst. 13.30 skatītājiem neliks vilties “Trakie Ziemassvētki ar Kūperiem” (Love the Coopers) par to, kā ideāla svētku diena izvēršas bagāta pārsteigumiem, neplānotiem viesiem, strīdiem un ķīviņiem – kā jau īstā ģimenē. Bet jua plkst. 15.40 negaidītiem pavērsieniem piepildītā filma “Ziemassvētku apvedceļš” (A Christmas Detour).

Lai patīkami svētki kopā ar kanālu LNT!

Tava televīzija no sirds!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [3] ››
histēriķe 12.12.2017 17:17
Nervozais zirgs Garklāvs

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss