Skaisti jaunumi! 2018.gada pavasarī izstāde Auto 2018 notiks jau trīs hallēs

Izstāde “Auto” vēlreiz apliecina savu Baltijā lielākā autoindustrijas pasākuma statusu un jau pavasarī – no 2017.gada 6. līdz 8. aprīlim Ķīpsalā – interesentiem piedāvās ievērojami plašāku un daudzveidīgāku ekspozīciju – nu jau trīs Izstāžu centra hallēs!

Skaisti jaunumi! 2018.gada pavasarī izstāde Auto 2018 notiks jau trīs hallēs
Komentāri 07.12.2017 21:06

Izstāde “Auto” vēlreiz apliecina savu Baltijā lielākā autoindustrijas pasākuma statusu un jau pavasarī – no 2017.gada no 6. līdz 8. aprīlim Ķīpsalā – interesentiem piedāvās ievērojami plašāku un daudzveidīgāku ekspozīciju – nu jau trīs Izstāžu centra hallēs!

Lai apmeklētājiem piedāvātu vēl plašāku automarku, automobiļu un komerctransporta klāstu, izstādē “Auto 2018” halle Nr. 2 pirmo reizi tiks atvēlēta tikai jauno automobiļu sadaļai.Tā ir lieliska iespēja aizraujošā atmosfērā klātienē apskatīt un salīdzināt jaunākos auto.Turklāt autodīleru pārstāvji sola akcijas un īpaši izdevīgus iegādes noteikumus.

Lai būtu vieglāk orientēties izstādes plašajā piedāvājumā, šoreiz visa halle Nr. 1 būs paredzēta autonozares profesionāļiem – tur notiks “Auto mehānika” un “Transporta tehnika”. Šeit varēs iepazīties ar aktuālāko nozares piedāvājumu – sākot no rezerves daļām līdz pat industriālai tehnikai.

Savukārt Baltijas lielākajam autotūninga šovam “Auto Exotica” Ķīpsalā tiks būvēta papildu trešā halle,kur apmeklētāji ieraudzīs labākos un jaunākos tūninga šedevrus,drifta un dragreisa automobiļus, hotrodus un louraiderus no Eiropas un Skandināvijas valstīm. Neizpaliks dīdžeji, skaistas meitenes un ballītes atmosfēra!

“Pēc 11 gadu pārtraukuma izstāde “Auto” atkal notiks trīs hallēs! Prieks, ka tā attīstās uninteresentiem varam piedāvāt vēl plašāku ekspozīciju un daudzpusīgāku saturu. Turklāt tematiskais dalījums trīs hallēs palīdzēs apmeklētājiem vieglāk orientēties izstādes plašajā piedāvājumā un veiksmīgāk atrast nepieciešamo,” norāda “Auto” vadītājs Gints Šāvējs.

Vēl ir iespēja pieteikt dalību!

Salīdzinot ar iepriekšējiem gadiem, 2017. gada nogalē ir vērojama lielāka interese par dalību izstādē. Līdz decembra sākumam jau vairāk nekā 65 % no izstādes “Auto 2018” kopējās ekspozīcijas laukumiem ir rezervēti.

Šobrīd ir zināms, ka jauno automobiļu sadaļā oficiālie autotirgotāji prezentēs vairāk nekā 20 vieglo auto un komerctranporta zīmolu jaunākos automodeļus. To vidū būs tādas automarkas kā “Volkswagen”, “Opel”, “Lexus”, “Honda”, “Jeep”, “Subaru”, “Nissan”, “Mitsubishi”, “Renault” un daudzas citas.

Savukārt “Auto mehānikā” dalību jau ir pieteikuši tādi nozarē zināmi uzņēmumi kā “Intercars Latvija”, “Liqui Moly”, “Autopalete”, “Krown”, “Riepas.com”, “Turbomotors”, “Astarte Nafta”, “Neste Latvija” un citi.

Ja arī jūs interesē dalība lielākajā Baltijas autoindustrijas izstādē, aicinām pasteigties un rezervēt sev piemērotāko ekspozīcijas laukumu vienā no trim izstādes “Auto 2018” hallēm. Turklāt, piesakot dalību līdz 2017. gada beigām, tiek piemērota īpaši izdevīga cena laukuma īrei!

Ieskats statistikā

2017. gadā izstādē “Auto” piedalījās 203 uzņēmumi no astoņām Eiropas valstīm. Trīs dienu laikā “Auto 2017” apmeklēja 40 987 interesenti (rekordliels skaits pēdējo 10 gadu laikā), kas ir par 20 % vairāk salīdzinājumā ar gadu iepriekš. Turklāt 26 % apmeklētāju bija speciāli aicināti nozares profesionāļi un biznesa klienti.

Kā zināms, no 6. līdz 8. aprīlim Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā norisināsies starptautiskā autoindustrijas izstāde “Auto 2018”, kas apvienos četras tematiskās sadaļas plašam interešu lokam: jauno automobiļu izstāde “Auto”, transporta un industriālās tehnikas izstāde“Transporta tehnika”, auto remonta instrumentu, servisa iekārtu, rezerves daļu, apkopes līdzekļu, aksesuāru izstāde “Auto mehānika” un autotūninga šovs “Auto Exotica”. Vairāk: www.bt1.lv/auto

Izstādi “Auto” organizē Starptautisko izstāžu rīkotājsabiedrība BT 1.

Seko mums Facebook!

www.facebook.com/autoizstade.kipsala

Darbalaiks:

6., 7. aprīlī 10.00–19.00

8. aprīlī 10.00–17.00

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss