Pasākumi ģimenēm un gardumu diena kopā ar Mārtiņu Rītiņu Kalnciema kvartālā

2017.gada 9. un 10. decembrī plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartālā norisināsies daudzveidīga, plašai auditorijai paredzēta pasākumu programma, bet īpaši gaidītas ir ģimenes ar bērniem.

Pasākumi ģimenēm un gardumu diena kopā ar Mārtiņu Rītiņu Kalnciema kvartālā
Komentāri 30.11.2017 20:57

2017.gada 9. un 10. decembrī plkst. 10.00-16.00 Kalnciema kvartālā norisināsies daudzveidīga, plašai auditorijai paredzēta pasākumu programma, bet īpaši gaidītas ir ģimenes ar bērniem. Decembra mēnesī Ziemassvētku tirgus notiek arī SVĒTDIENĀS. Katru dienu atvērts arī pop-up mākslas tirgus “Mākslas medības”.

Sestdien esiet aicināti uz Mārtiņa Rītiņa tirgū gatavoto maltīti, izdevniecības “Liels un mazs” grāmatas atklāšanas pasākumu, bet svētdienā varēsiet noskatīties „Sniegpārsliņu dejas” virpuli un paši apgūt baleta soļus nodarbībā. Svētdien Koka arhitektūras centrā varēs izgatavot putnu būrīšus un barotavas kopā ar koka meistariem.

Programma sestdienai, 9. decembrim:

Par godu starptautiskajai Slow Food dienai sestdienas īpašais viespavārs Kalnciema kvartālā būs Slow Food Rīga dibinātājs Mārtiņš Rītiņš. Turpat tirgus laukumā viņš gatavos ēdienus no savas bērnības.

Slow Food kustība atbalsta vietējo tradicionālo pārtikas produktu un ēdienu daudzveidību. Slow Food zemnieku aleja Kalnciema kvartālā darbojas kopš 2014. gada, un arī šodien priecē tirgus viesus ar veselīgiem, garšīgiem, svaigiem, sezonāliem labumiem, kas audzēti vai ražoti tā, lai nekaitētu veselībai un videi.

Plkst. 12.00 izdevniecība "Liels un mazs" atklās rakstnieces un dzejnieces Ineses Zanderes un ilustratores Annas Vaivaresjauno bilžu grāmatu "Zirgā". Atklāšanā piedalīsies Inese Zandere, bet mākslinieces Annas Vaivares vadībā bērniem būs iespējams pašiem izgatavot savus zirdziņus – Ziemassvētku rotājumus. Uz klavierēm tiks spēlētas ne tikai gammas, bet arī trakulīgāki skaņdarbi, un grāmatas atbalstītāji SIA "Troja" būs atveduši līdzi šūpuļzirdziņus bērniem. Pasākums norisināsies Kalnciema kvartāla Brūnās mājas zālē, ieeja bez maksas.

Programma sestdienai, 10. decembrim:

Savukārt svētdien ar siltiem un pikantiem ēdieniem apmeklētājus iepriecinās populārā pagājušās vasaras pasākuma Street Food Festival dalībnieks – atraktīvais pavārs Havjērs no meksikāņu restorāna “El Santo X”.

No plkst. 13.00 liela diena būs visiem bērniem, kas sapņo kļūt par baletdejotājiem un balerīnām – Brūnās mājas zālē bērni varēs noskatīties baleta priekšnesumu "Sniegpārsliņu deja", bet pēc tam piedalīties baleta meistarklasē, iespējams, pirmoreiz iepazīstot baleta mākslu. Koncerta un meistarklases vadītāja - deju skolas “Colour Point” vadītāja Anda Zīsberga un audzēknes. Baleta meistarklasei lūgums sūtītpieteikumus uz e-pastu colourpoint.dej@gmail.com. Dalība bez maksas.

11.00-14.00 bērni aicināti kopā ar Koka arhitektūras centra meistariem gatavot barotavas putniem, kas gatavojas pārziemot Latvijā. Gājputnu prombūtnē būs iespēja darināt arī putnu būrus un sagaidīt tos pavasarī ar jaunām mājvietām. Paralēli norisināsies koka putniņu apgleznošana. Darbnīca tapusi ar Rīgas Domes atbalstu.

------------------------------------------------------------------------------------------------------

Līdz 31. decembrim (katru dienu no 10.00-18.00) Kalnciema kvartāla galerijā norisinās„Mākslas medības”. Mākslas trofeju pop-up tirgus ļauj iepazīt un iegādāties spilgtāko pašmāju jauno gleznotāju un grafiķu darbus. Kopumā apskatāmi un iegādājami vairāk nekā 500 darbi, tai skaitā arī rotas, kartiņas, suvenīri u.c. lietas.

No 8. decembra Kalnciema kvartāla teritorijā būs skatāms vides objektu festivāla “Ziemassvētku egļu ceļš” objekts “Ziemas ainava”, kurš realizēts ar Rīgas domes Izglītības, kultūras un sporta departamenta atbalstu.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vēršam uzmanību, ka sākot no 2. decembra Kalnciema kvartāla Ziemassvētku tirgus norisināsies visās decembra nedēļas nogalēs – katru sestdienu un SVĒTDIENU no plkst. 10.00 līdz 16.00.

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss