Madara Grēgere izdod savu debijas albumu

27.novembrī dienas gaismu ieraudzīja talantīgās ventspilnieces Madaras Grēgeres debijas albums ar nosaukumu “Tuvu klāt”.

Madara Grēgere izdod savu debijas albumu
Komentāri 28.11.2017 23:42

27.novembrī dienas gaismu ieraudzīja talantīgās ventspilnieces Madaras Grēgeres debijas albums ar nosaukumu “Tuvu klāt”. Albuma prezentācija notiks Ventspils Jauniešu mājā, plkst. 19:00.

Sajūtas ir neaprakstāmas. Es nekad nebūtu domājusi, ka turēšu rokās albumu ar pašas sarakstītām dziesmām. Pirms 6 gadiem, pirms šova "Okartes skatuve" man nebija ne prātā dziesmu rakstīšana, domāju, ka tas nav priekš manis. Kārtējo reizi pierādīju sev - nekad nesaki nekad! 
Ar satraukumu gaidu albuma prezentāciju, kad varēšu sev tuvākajiem, saviem draugiem un atbalstītājiem nodot rokās savu pirmo mūzikas albumu. Man liekas, ka man jau iestājies azarts, jo kaļu plānus par nākamo albumu. Tuvinieku un atbalstītāju vārdi ļoti iedvesmo!

Debijas albumā iekļautas 10 dziesmas, kas tapušas 5 gadu laikā. Katra dziesma ir ar savu stāstu, katra atspoguļo kādu manu dzīves periodu. Tā mīļākā un siltākā noteikti ir “Miljons domu nakts”, jo vissiltākās sajūtas rada, ka klausītāji dzied līdzi.
Albumā iekļauta arī dziesma, kas tika prezentēta Supernovas skatuvei 2016.gada – “You and I”.

Lapa: 1 no 2

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss