Piesakies šova Tēta nedienas Latvijā jaunajai sezonai!

TV3 aicina Latvijas ģimenes pieteikties realitātes šova Tēta nedienas Latvijā jaunajai sezonai!

Piesakies šova Tēta nedienas Latvijā jaunajai sezonai!
Komentāri 08.11.2017 10:05

TV3 aicina Latvijas ģimenes pieteikties realitātes šova Tēta nedienas Latvijā jaunajai sezonai! Šī ir patiesi unikāla un garām nelaižama iespēja, kā atpūsties mammām, bet tētiem pārliecināties, vai spēj iejusties mājsaimnieces lomā. Turklāt šosezon tētiem būs iespēja nopelnīt naudas balvu – 500 eiro! Aizpildiet pieteikuma anketu, kā arī pievienojiet fotogrāfiju ziņu un izklaides portālā Skaties.lv.

Pozitīvs piedzīvojums garantēts!

Šosezon šovā Tēta nedienas Latvijā, kamēr mamma izbaudīs skaistumkopšanas procedūras, tētiem būs iespēja nopelnīt reālu naudas balvu ģimenes dzīves uzlabošanai – 500 eiro. Tas, cik simtu eiro ģimenes galva nopelnīs, būs atkarīgs tikai no viņa paša. Ja uzskatiet, ka jau sen nepieciešamas pārmaiņas visai ģimenei, piesakieties Tēta nedienām Latvijā! Un, iespējams, tieši Jūs kļūsiet par šova Tēta nedienas Latvijā dalībniekiem jaunajā sezonā, kurā jautrība un pozitīvas atmiņas garantētas!

Prieks kopā būt!

Pieteikuma anketa ir pieejama te: https://skaties.lv/izklaide/sovi/teta-nedienas-latvija-mekle-jaunus-dalibniekus-piesakies/

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss