LNT aizsāktajai sarkanbaltsarkano lentīšu tradīcijai – 10 gadi

Šogad aprit tieši 10 gadi kopš LNT aizsāka tradīciju ar sarkanbaltsarkano lentīšu piespraušanu pie apģērba Patriotu nedēļas ietvaros, aicinot sajust prieku un lepnumu par Latviju.

LNT aizsāktajai sarkanbaltsarkano lentīšu tradīcijai – 10 gadi
Komentāri 31.10.2017 20:14

Šogad aprit tieši 10 gadi kopš LNT aizsāka tradīciju ar sarkanbaltsarkano lentīšu piespraušanu pie apģērba Patriotu nedēļas ietvaros, aicinot sajust prieku un lepnumu par Latviju, un, tuvojoties valsts gadadienai, kanāls LNT ir sarūpējis skatītājiem īpašu svētku nedēļas programmu. Šogad tā ietver ne tikai iemīļotajās tiešraižu pārraides no krastmalas, bet arī daudzveidīgu kultūras un izklaides piedāvājumu.

Kristīne Garklāva, kura kopā ar Māri Grigali arī šogad vadīs tiešraides Patriotu nedēļas laikā, ar lepnumu atceras sarkanbaltsarkanas lentītes tradīcijas aizsākšanos: “Man ir prieks, ka varēju būt klāt laikā, kad šī tradīcija tikai dzima un arī visus šos gadus sekot līdzi, ka tā turpina dzīvot visu Patriotu nedēļas laikā. Katru reizi būt kopā ar krastmalā atnākušajiem cilvēkiem šajā svētku nedēļa ir īpaši emocionāls notikums, tāda vārdos pat grūti aprakstāma saikne. Mīlestību pret savu zemi jau ir arī grūti vārdos aprakstīt. Tā ir jājūt sirdī.”

Aizsākot Patriotu nedēļu, plkst. 21.05 kopā ar Kristīni Garklāvu un Māri Grigali vēstīsim par cilvēkiem, kuri ik dienu gādā par mūsu valsts drošību, un tiešraidē aicināsim sekot līdzi Lāčplēša dienas svinībām krastmalā, kas ne tikai ienesīs svētku sajūtu katrās mājās, bet ar savu sirsnību un kopības sajūtu spēs iedvesmot un stiprināt pārliecību par mūsu stipro tautu.

18.novembrī kanālu LNT piepildīs daudzveidīga kultūras un izklaides programma. Visas svētku programmas garumā, mēs iepazīstināsim un leposimies ar daudzpusīgiem Latvijas jauniešiem, kuru sasniegumi ir nesuši Latvijas vārdu pasaulē. Plkst. 11.05 priecēsim ar Latvijas dzimšanas dienas koncertu Latvijas spēka dziesmas, turpināsim ar latviešu zelta kino klasiku Vella kalpi abām filmāmunplkst. 17.00 aicināsim noskatīties visas Atklāj Latgolu kopā ar Kristapu Rasimu epizodes. Vakarā plkst. 21.10 būs skatāma traģikomiskās dziesmuspēles Tobāgo! atjaunotās versijas pirmizrāde. Vērā ņemams fakts, ka savulaik skatītāju tik iemīļotā izrāde Dailes teātrī tika spēlēta sešas sezonas, parādot to vairāk nekā 120 reižu. Tāpat ikviens ir aicināts pieslēgties tiešraidē svētku uguņošanai krastmalā, kura kā ierasts priecē tūkstošiem skatītāju. Kā veselīgs nacionālās pašapziņas vitamīns Patriotu nedēļu 20.novembrī plkst. 21.10 noslēgs viena no skatītākajām Latvijas jauno laiku spēlfilmām - režisora Aigara Graubas Sapņu komanda 1935.

Lai patīkami svētki kopā ar Patriotu nedēļu no 11. līdz 20.novembrim kanālā LNT!

Tava televīzija no sirds!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss