X Faktorā pasaules kino mūzikas nedēļā gaidāma apburoša viesmāksliniece

Sākot no šīs svētdienas, 2017.gada 29. oktobra, šovā uzstājas slavenības.

X Faktorā pasaules kino mūzikas nedēļā gaidāma apburoša viesmāksliniece
Komentāri 27.10.2017 23:02

Sākot no šīs svētdienas, 29. oktobra, ik nedēļu Latvijas vērienīgākajā šovā “X Faktors” ar savu uzstāšanos skatītājus priecēs ne tikai “X Faktora” pretendenti, bet arī Latvijā un pasaulē pazīstami mūziķi. Kā pirmā uz “X Faktora” skatuves pasaules kino mūzikas nedēļā kāps dziedātāja Aija Vītoliņa (Amber), kura ar savu šarmu un balsi ļaudis priecē krāšņajās “Cabaret” muzikālajās izrādēs.

Par “X Faktora” trešo fināla sēriju raidījumu tēmu ir izvēlēta pasaules kino mūzika. Tas nozīmē, ka jau šo svētdien šova 10 pretendenti kāps uz skatuves, lai priecētu ar dziesmām, kas dzirdētas visdažādākā žanra filmās – gan muzikālās, gan animāciju, kā arī piedzīvojumu un biogrāfiskās.

Uz “X Faktora” skatuves skanēs ļoti pazīstamas un iemīļotas dziesmas. Vakara gaitā dzirdēsim pretendentus izpildām Demi Lovato iedziedāto “Let it go” no animācijas filmas “Ledus sirds” (Frozen), Farela Viljamsa ieskaņoto “Happy”, kas dzirdama animācijā “Nejaukais es 2” (Despicable Me), Eltona Džona dziesmu “I’m Still Standing” no mūzikla “Dzimuši skatuvei” (Glee), Bejonsē dziesmu “Listen”, ko māksliniece pati izpilda mūziklā “Sapņu meitenes” (Dreamgirls), Džeisona Mraza “I’m yours”, ko izpilda filmas “Sliktie kaimiņi 2” (Bad Neighbors 2) varoņi.

Tāpat tiks izpildīta Dollijas Pārtones iedziedātā dziesma “9 to 5” no komēdijas “Nine To Five”, Selmas Haijekas izpildītā “La Bruja” no biogrāfiskas filmas par Frīdu Kalo (Frida), Mirdzas Zīveres iedziedātā “Kerijas dziesma” no mūzikla “Māsa Kerija”, Margaritas Vilcānes izpildītā “Ances romance” no filmas “Klāvs – Mārtiņa dēls”, Braiana Adamsa, Roda Stjuarta un Stinga kopdziesma “All For Love” no filmas “Trīs musketieri” (The Three Musketeers).

X Faktors: zvaigznes dzimst šeit!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss