Mīlas peripetijās iekļuvušais Andris Daņiļenko prezentē jauno dziesmu 'Labvakar, Latvija'

Klāt ir rudens. Rudens ir pārdomu un atziņu laiks. Andrim Daņiļenko šis ir radošs laiks, kas dāvājis bagātu dziesmu ražu.

Mīlas peripetijās iekļuvušais Andris Daņiļenko prezentē jauno dziesmu 'Labvakar, Latvija'
Komentāri[2] 18.10.2017 19:55

Klāt ir rudens. Rudens ir pārdomu un atziņu laiks. Andrim Daņiļenko šis ir radošs laiks, kas dāvājis bagātu dziesmu ražu. Nācis klajā jauns dziesmu albums un mākslinieks kopā ar Kasparu Pudniku, Jāni Krūmiņu, Māri Trankali, Antru Ozolu uzsāk jaunu koncerttūri “Paldies, Tev draugs”!

“Labvakar, Latvija” ir stāsts par mīlestību. Par mīlestību, kas dod, neko neprasot pretī.

Mūsu Latvija ir gan celta, gan noniecināta, gan atzīta, gan noliegta, bet ko par visu saka Latvija? Latvijas atbildi mēs saņemam ik dienu. Tā sasilda mūs ar saules siltumu, noglāsta ar vēja pieskārienu, apdāvina ar zemes, meža un jūras veltēm pretī neko neprasot. Latvija runā ar mums meža, jūras un strautu valodās. Lūkojas mūsos ar zilām ezeru acīm. Ikviens no mums to ir redzējis un dzirdējis. Mēs svinam Latvijai 100, taču patiesībā Latvija, par kuru aicinu aizdomāties ir daudz vecāka. Mums asinīs jau paaudžu paaudzēs plūst šīs zemes sāls un katrā šūnā ielikta daļiņa no Latvijas. Tas ir mūsu ģenētiskais mantojums, ko saņemam no saviem vecākiem un no zemes, ko saucam par savu. Daudzi ir saukuši šo zemi par savu, un mīlējuši to pa savam. Latvija neprasa viņu mīlēt. Latvija ikkatru no mums vienkārši mīl, tāpat vien.

Tāpēc ir tā īpašā sajūta, atgriežoties no ceļojuma un parbraucot Latvijas robežu. Sajūta, ka esi atgriezies mājās. Mājās kur tevi gaida, bez nosacījumiem, vienkārši tāpēc ka tu esi daļa no šīs zemes. No zemes, kas kā sirma māmuļa tālā lauku sētā ik vakaru iededz sveci logā un gaida savus bērnus. Bez pārmetuma, bez aizvainojuma. Vienkārši gaida un mīl. Mīl kā neviens cits.

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [2] ››
.... 04.11.2017 00:07
nu riktigs maukurs

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss