Ārvalstu dizaineri krāšņajā 27. Rīgas modes nedēļā

Šoruden Rīgas modes nedēļa norisināsies no 24. līdz 28. oktobrim.

Ārvalstu dizaineri krāšņajā 27. Rīgas modes nedēļā
Komentāri 09.10.2017 21:40

Šoruden Rīgas modes nedēļa norisināsies no 24. līdz 28. oktobrim. Modes nedēļas organizators – Baltijas modes federācija – ir izziņojusi ārvalstu dizainerus, kas izrādīs savas jaunākās 2018. gada pavasara/vasaras kolekcijas Latvijas ietekmīgākajā modes pasākumā.

27. Rīgas modes nedēļas ietvaros piedalīsies ārvalstu dizaineri no trim valstīm: BIRYUKOV no Krievijas, Lena Lumelsky no Beļģijas un Di Liborio no Itālijas – šie dizaineri Rīgas modes nedēļā piedalās jau atkārtoti, savukārt Diana Arno no Igaunijas ir jaunpienācēja un savu kolekcijas Latvijā izrādīs pirmo reizi.


Krievijas dizaineris Oļegs Birjukovs un viņa zīmolsBIRYUKOVir labi pazīstams Baltijas modes dāmu sabiedrībā, jo ar modes skatēm piedalās ne tikai Rīgā, bet arī Viļņā. Šī zīmola tērpi tiek bieži izrādīti arī vadošajā Krievijas modes presē, jo dizainera veikums izceļas ar interesantiem materiāliem un savdabīgiem risinājumiem, saglabājot atturīgu un lakonisku stilu. Pēc žurnāla “Vogue” teiktā: “Oļega Birjukova veidotie tērpi ir tādi, kurus vēlamies nekavējoties iegādāties. Šīs izjūtas veicina dizainera veidotais stilistiskais risinājums. Šķiet, ka šis tērps ir radīts tieši tev.”

Beļģijas zīmolsLena Lumelskysavu jauno 2018. gada pavasara-vasaras kolekciju nupat izrādīja Parīzes modes nedēļā un šobrīd gatavojas to izrādīt arī modes sabiedrībai Rīgas modes nedēļas ietvaros. Dizainere veido spēcīgu garderobi mūsdienīgām sievietēm, -Lena Lumelskytērpi atspoguļo izpratni par sievišķo identitāti. Dizaineres kolekcijām ir raksturīga mijiedarbību starp pagātni, tagadni un nākotni.

ZīmolaDiana Arnotērpiem ir raksturīgas sievišķības un romantisku vibrāciju iezīmes, kas ir būtiskas ikvienai sievietei, dzīvojot vīriešu pārvaldītā pasaulē.Diana Arnokolekcijas tiek izstrādātas piedomājot par sievietes ikdienas gaitām – sākot ar rīta kafiju, darba dienu, izklaidēm pēc tās, šī zīmola tērpi palīdzēs pieskaņoties attiecīgam noskaņojumam, lai ierastu dienas ritējumu padarītu neaizmirstamu.

Itāļu dizaineris Liborio Kapizzi ir dzimis Sicīlijā. Pirms sava zīmolaDi Liborioizveides, viņš 16 gadus strādāja Gianfranco Ferré modes namā, kur vadīja sieviešu pret-a-porte līniju. Ar skati RIGA FASHION WEEK dizaineris piedalās jau otro reizi. Skate tiek organizēta ar Itālijas vēstniecības Latvijā atbalstu. 

Līdzās ārvalstu dizaineriem, tiks izrādītas arī labāko Latvijas dizaineru 2018. gada pavasara-vasaras kolekcijas. 27. Rīgas modes nedēļā piedalīsies tādi Latvijas modes zīmoli kāAnna Led, Atis Artemjevs, Dace Bahmann, Katya Katya, Natalija Jansone, Nóló, One Wolf, Talented, kā arī būs skatāmasAristocrat KidsunPaade Modebērnu apģērbu kolekcijas. Par šīs sezonas debitantiem kļūs zīmolsKULT, kas tapa veikala BOLD Concept Store paspārnē, un zīmolsAntiStar, kurš prezentēs savu kolekciju atsevišķā pasākuma laikā RFW ietvaros kopā arBulichevunQooQoo.

2018. gada pavasara-vasaras sezonai veltītā RIGA FASHION WEEK notiks no 24. līdz 28. oktobrim.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss