LNT ziņu raidījumam 900 sekundes 13 gadu jubilejas nedēļa

LNT ziņu raidījumam 900 sekundes 13 gadu jubilejas nedēļa
Komentāri[1] 05.10.2017 07:04

5.oktobrī LNT raidījumam 900 sekundes ir īpaši svētki – 13 gadu jubileja! Svētku svinības šogad norit nedēļas garumā, un raidījuma komanda ir parūpējusies par pārsteigumu. 900 sekundes šonedēļ rītus padara vēl možākus un enerģijas bagātākus, dāvinot gardu kafiju ikvienam Rīgas Centrālās stacijas laukuma apkārtnē.

Kristīne Garklāva ar 900 sekundēm ir bijusi kopā kopš pirmās raidījuma dienas. “Kad uz ielas pienāk divdesmitgadīgs jaunietis un saka, ka viņš mostas kopā ar 900 sekundēm kopš 7 gadu vecuma, liekas neticami, ka pagājuši jau 13 gadi. Atbilstoši raidījuma vecumam, varētu teikt, ka 900 sekundes ir iegājušas pusaudža dumpīgākā fāzē - raidījuma formāts kļuvis brīvāks, drosmīgāks un mūsdienīgāks. Mēs esam pirmie, kas iet ārpus ierastā formāta, un kas būtiskāk – esam sākuši apvienot pasaules stāstus ar cilvēkstāstiem, jo cilvēks ir visa centrā,” atklāj Kristīne.

Visas svētku nedēļas garumā ziņu raidījums pārsteigs skatītājus ar neparastiem viesiem un tiešraidēm, un raidījuma vadītāji ar saviem iedvesmojošiem stāstiem vairos pozitīvu enerģiju, lai rīti sāktos priecīgāki un gaišāki. Līdz pat piektdienai 900 sekundes varēs sastapt arī Rīgas Centrālās stacijas apkārtnē, kur ikviens interesents varēs tikt pie garšīgas kafijas.

Par rīta raidījumu 900 sekundes

Uzsākot jauno sezonu, LNT rīta raidījums 900 sekundes ar jaunām sajūtām un pārmaiņām pirmie modina skatītājus. Skatītājus ik rītu sveicinās 900 sekundes komanda: vadītāji Mārtiņš Daugulis, Kristīne Garklāva, Arta Skuja un Tālis Eipurs, kā arī Sporta ziņu vadītāji Kaspars Dvinskis un Toms Prāmnieks, kā arī Laika ziņu vadītāji Kristaps Tālbergs un Māris Grigalis.

Mostamies kopā ar 900 sekundēm!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [1] ››
Bruno Frīdmans 07.10.2017 11:40
Apsveicami, ka 900 sekundēs ienāk jaunie žurnālisti ar skaidru dikciju, labām zināšanām un , galvenais -labu veselību ( neklana nepārtraukti galvu, nezviedz). Patīkami skatīties uz Artu Skuju, uz Māri Grigali, kuriem ar gadiem nav zudis šarms , kuriem vienmēr korekts apģērbs, korekta izturēšanās. Lai veicas!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss