TV3 ar īpašu speciālizlaidumu piedāvā komēdijas Svingeri televīzijas pirmizrādi

Izcili aktieri: Intars Rešetins un Kristīne Nevarauska no Dailes teātra, Elīna Vāne no “Viņas melo labāk” un Ģirts Ķesteris no “Svešā seja”, kā arī jaunie talanti Kristīne Belicka, Jurijs Djakonovs un plaši pazīstamais mūziķis Jānis Jubalts.

TV3 ar īpašu speciālizlaidumu piedāvā komēdijas Svingeri televīzijas pirmizrādi
Komentāri[5] 24.09.2017 21:36

Joku, smieklu un pārpratumu piepildīta latviešu komēdija Svingeri piedzīvos televīzijas pirmizrādi jau 6. oktobrī kanālā TV3! Pirms filmas pirmizrādes par aktieru emocijām un piedzīvojumiem filmēšanās laukumā visu uzzināsim “Svingeru” filmai veltītā “Bez Tabu Dzīves smalkumu” speciālizlaidumā.

Šarmantie, atrakatīvie, humora pilnie un galu galā seksīgie “Bez Tabu Dzīves smalkumu” vadītāji Baiba Runce un Ēriks Palkavnieks jau 6. oktobrī plkst. 21:00 iesildīs “Svingeru” televīzijas pirmizrādi kanālā TV3. Raidījums solās būt humora un pikantēriju pilns, jo būs aizraujošas sarunas ar filmas zvaigznēm – aktieriem, kā arī sižeti, kas ļaus ieskatīties filmas tapšanas aizkulisēs, kuriozos, uzzināt vairāk par to, cik svingošana kā tāda ir populāra mūsdienu Latvijas sabiedrībā.

Savukārt plkst. 22:00 sekos plašu popularitāti ieguvusī komēdija par attiecību veidošanu, greizsirdību un kaisli – “Svingeri” televīzijas pirmizrāde. Visus filmas personāžus vieno vēlme pēc flirta, vai tas būtu partneris svingeru vakarā, vai nejauši sastapts svešinieks uz balkona.

Filmu “Svingeri” veidojusi profesionāla radošā komanda: režisors Andrejs Ēķis, producenti Kristians Alhimionoks un Zanda Seņkova un scenārija autore Rasa Bugavičute-Pēce. Greizsirdīgo un kaislīgo mīlētāju lomās iejutušies Latvijas labākie aktieri – Intars Rešetins un Kristīne Nevarauska no Dailes teātra, Elīna Vāne no “Viņas melo labāk” un Ģirts Ķesteris no “Svešā seja”, kā arī jaunie talanti Kristīne Belicka, Jurijs Djakonovs un plaši pazīstamais mūziķis Jānis Jubalts.

Izbaudiet 6. oktobrī plkst. 21:00 Bez Tabu Dzīves smalkumu speciālizlaidums, bet plkst. 22:00 “Svingeri” televīzijas pirmizrādi kanālā TV3!

Prieks kopā būt!

Pēdejais komentārs

Lasīt visus komentārus [5] ››
Kaut kas pretīgs! 02.10.2017 20:03
Nejauši paskatīos TV reklāmā nelielu epizodi no tiem "Svingeriem" un gandrīz apvēmos. Cik zemu tiek vērtēts skatītājs!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss