TV3 ar īpašu speciālizlaidumu piedāvā komēdijas Svingeri televīzijas pirmizrādi

Izcili aktieri: Intars Rešetins un Kristīne Nevarauska no Dailes teātra, Elīna Vāne no “Viņas melo labāk” un Ģirts Ķesteris no “Svešā seja”, kā arī jaunie talanti Kristīne Belicka, Jurijs Djakonovs un plaši pazīstamais mūziķis Jānis Jubalts.

TV3 ar īpašu speciālizlaidumu piedāvā komēdijas Svingeri televīzijas pirmizrādi
Komentāri[5] 24.09.2017 21:36

Joku, smieklu un pārpratumu piepildīta latviešu komēdija Svingeri piedzīvos televīzijas pirmizrādi jau 6. oktobrī kanālā TV3! Pirms filmas pirmizrādes par aktieru emocijām un piedzīvojumiem filmēšanās laukumā visu uzzināsim “Svingeru” filmai veltītā “Bez Tabu Dzīves smalkumu” speciālizlaidumā.

Šarmantie, atrakatīvie, humora pilnie un galu galā seksīgie “Bez Tabu Dzīves smalkumu” vadītāji Baiba Runce un Ēriks Palkavnieks jau 6. oktobrī plkst. 21:00 iesildīs “Svingeru” televīzijas pirmizrādi kanālā TV3. Raidījums solās būt humora un pikantēriju pilns, jo būs aizraujošas sarunas ar filmas zvaigznēm – aktieriem, kā arī sižeti, kas ļaus ieskatīties filmas tapšanas aizkulisēs, kuriozos, uzzināt vairāk par to, cik svingošana kā tāda ir populāra mūsdienu Latvijas sabiedrībā.

Savukārt plkst. 22:00 sekos plašu popularitāti ieguvusī komēdija par attiecību veidošanu, greizsirdību un kaisli – “Svingeri” televīzijas pirmizrāde. Visus filmas personāžus vieno vēlme pēc flirta, vai tas būtu partneris svingeru vakarā, vai nejauši sastapts svešinieks uz balkona.

Filmu “Svingeri” veidojusi profesionāla radošā komanda: režisors Andrejs Ēķis, producenti Kristians Alhimionoks un Zanda Seņkova un scenārija autore Rasa Bugavičute-Pēce. Greizsirdīgo un kaislīgo mīlētāju lomās iejutušies Latvijas labākie aktieri – Intars Rešetins un Kristīne Nevarauska no Dailes teātra, Elīna Vāne no “Viņas melo labāk” un Ģirts Ķesteris no “Svešā seja”, kā arī jaunie talanti Kristīne Belicka, Jurijs Djakonovs un plaši pazīstamais mūziķis Jānis Jubalts.

Izbaudiet 6. oktobrī plkst. 21:00 Bez Tabu Dzīves smalkumu speciālizlaidums, bet plkst. 22:00 “Svingeri” televīzijas pirmizrādi kanālā TV3!

Prieks kopā būt!

Komentāri [5]

Irina Lasenberga 30.09.2017 10:51
Es vienreiz jau to rakstiju,bet nebeigsu atkartot,ka pēdējā laika brīnos kāda ir masu mēdiju attieksme pret mums-tā kā pret atkritumiem..Tādas ziņas,mūzika,filmas ,multfilmas...Briesmīgi..Lai atrastu ko skatāmu ar dziļu domu ,ar kādu saturu pārdomām-nezinu cik sūdus caur savām acīm jāizlaiž..Piedodiet,ka tā saku..bet tiešām sūdus,jo no mēsliem ir kāds labums ,tad no sūdiem absolūti nekāda...Degradācijas laikmets pa pilnu programmu un visās sfērās...
Nīcše >> Irina Lasenberga 30.09.2017 10:52
nu tad palasi žurnālu Dārzs un drava
Nu 25.09.2017 21:55
Vāne no Valmieras teātra un Ķesteris no Dailes
nene >> Nu 30.09.2017 10:51
tā tak TV3 relīze : ))

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparaci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss
Piedalies mūsu Facebook lapā piedāvātajā konkursā: