Sākas biļešu tirdzniecība uz X Faktors fināla sēriju koncertiem

“ekase.lv” tīklā sākas publiskā biļešu pārdošana uz televīzijas kanāla TV3 vērienīgā šova “X Faktors” trešās kārtas: fināla sēriju koncertiem.

Sākas biļešu tirdzniecība uz X Faktors fināla sēriju koncertiem
Komentāri 13.09.2017 21:04

No 12. septembra, “ekase.lv” tīklā sākas publiskā biļešu pārdošana uz televīzijas kanāla TV3 vērienīgā šova “X Faktors” trešās kārtas: fināla sēriju koncertiem. Skatītājiem šī būs lieliska iespēja klātienē izdzīvot emocijām bagātus jauno dziedošo talantu priekšnesumus, kā arī noteikt “X Faktora” pretendentu turpmāko dalību šovā.

“X Faktors” jau ir paspējis iemantot lielu popularitāti skatītāju un klausītāju vidū, lai arī spožākie talanti vēl tikai dzims. Jau 15. oktobrī sāksies īsta muzikālā cīņa un visi “X Faktora” atbalstītāji – fani, draugi, ģimenes un citi – ik svētdienas vakaru aicināti klātienē Rīgas Kinostudijā just līdzi pretendentiem, kuri pārsteigs, uzrunās un iedvesmos.

Fināla sērijām atlasīti 12 labākie pretendenti kategorijās: 16-25 gadi, 25+ un vokālās grupas, kas izvēlēti pirmajās divās šova kārtās: atlašu raidījumos un krēslu izaicinājumos. Katrai kategorijai piešķirts arī savs mentors: Intars Busulis, Aija Auškāpa un Reinis Sējāns. Ar savu pieredzi mūzikas veidošanā un producēšanā mentori palīdzēs pretendentiem izkopt savu talantu un skatuvisko tēlu.

Koncerti būs veltīti konkrētai muzikālai tematikai, ikviens varēs dziedāt līdzi gan pasaules hitiem, gan tautā iemīļotām un zināmām melodijām. Taču tas nav viss – gaidāmi arī vakari, kas būs balstīti uz skatītāju izvēli.

Un tomēr šovs paliek šovs – ikreiz kādam tas būs arī jāpamet un to noteiks žūrijas un skatītāju balsojums. Tikai trīs labākie pretendenti nokļūs līdz finālam 3. decembrī un sacentīsies par galveno balvu – 10 000 eiro!

Uz katru “X Faktors” fināla sēriju pārdošanā būs biļetes, to cena sākot no 5 eiro (https://www.ekase.lv/lv/biletes/koncerti/tv3-sovs-koncerts-x-faktors). Šova norises vieta Rīgas Kinostudija, Šmerļa iela 3.

X Faktors aktivitātēm un aktuālajai informācijai par un ap šovu ikviens aicināts sekot līdzi oficiālajā xfaktors.lv mājas lapā, kā arī sociālajos tīklos Facebook, Instagram un Twitter zem nosaukuma xfaktorslatvija.

X Faktors: zvaigznes dzimst šeit!


Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss