900 sekundēs jauns sporta ziņu moderators Toms Prāmnieks

900 sekundēs jauns sporta ziņu moderators Toms Prāmnieks
Komentāri 08.09.2017 21:07

LNT rīta raidījumam 900 sekundes šonedēļ pievienojies jauns sporta ziņu moderators Toms Prāmnieks. Toms ir ilggadējs dažādu sporta veidu komentētājs, kurš turpmāk līdzās Kasparam Dvinskim rīta agrumā ziņos par jaunumiem sportā.

“Jau vairāk nekā 10 gadus esmu bijis LNT 900 sekundes cienītājs un aktīvs skatītājs. Kad saņēmu piedāvājumu pievienoties lieliskajam LNT moderatoru pulkam, man nebija ilgi jādomā. Priecājos, ka varēšu būt daļa no šīs komandas un mosties kopā,” stāsta Toms.

Jau 20 gadu vecumā Toma mierīgais un labi nostādītais balss tembrs bija dzirdams TV ēterā. Latvijas Universitātē studējot žurnālistiku, sākotnēji vēlējies strādāt drukātajos medijos, taču ātri vien nokļuvis komentēšanas lauciņā.Ir strādājis kā komentētājs dažādas televīzijās, gan arī tandēmā ar Edgaru Lūsiņu, komentējot Rīgas Dinamo TV6, tā pamazām virzoties tālāk pa karjeras kāpnēm. Lielākoties Toms komentējis hokeju, arī futbolu, taču, piemēram, olimpisko spēļu laikā nācies komentēt visdažādākos sporta veidus pat daiļslidošanu, pašu Tomu visvairāk aizrauj hokejs, futbols, F1, 4x4 un… tramplīnlēkšana. Kolēģi Tomu raksturo kā rezervētu un ieturētu cilvēku, jo tāda veidā ir iespēja sniegt objektīvu informāciju par sportā notiekošo.


Par rīta raidījumu 900 sekundes

No 4. septembra un turpmāk ik darba dienas rītu 900 sekundes jau plkst. 6:00 būs kopā ar visu Latviju! Uzsākot jauno sezonu, LNT rīta raidījums 900 sekundes ar jaunām sajūtām un pārmaiņām pirmie modinās skatītājus. Skatītājus ik rītu sveicinās 900 sekundes komanda: vadītāji Mārtiņš Daugulis, Kristīne Garklāva, Arta Skuja un Tālis Eipurs, kā arī Sporta ziņu vadītāji Kaspars Dvinskis un Lauris Lizbovskis, kā arī Laika ziņu vadītāji Kristaps Tālbergs un Māris Grigalis.

Mostamies kopā ar 900 sekundēm!

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss