Pēdējās desmitgades skatītākais Eiropas čempionāts basketbolā: Latvijas – Turcijas spēle

Latvijas – Turcijas spēle guvusi iespaidīgu skatījumu; kulminācijas brīdī tika sasniegti 235 tūkstoši skatītāju

Pēdējās desmitgades skatītākais Eiropas čempionāts basketbolā: Latvijas – Turcijas spēle
Komentāri 08.09.2017 21:00

Latvijas – Turcijas spēle guvusi iespaidīgu skatījumu; kulminācijas brīdī tika sasniegti 235 tūkstoši skatītāju

Latvijas basketbola izlases spēle pret laukuma saimniekiem – Turciju bija spraiga, emocijas visas spēles garumā sita augstu vilni, un ikviens no mums līdz galam drudžaini ticēja, ka mēs to varam!

Latvijas un Turcijas spēli vidēji skatījās teju 160 tūkstoši skatītāju, bet karstākajā spēles brīdī, kas bija tuvu spēles nobeigumam, tika sasniegti pat vairāk kā 235 tūkstoši skatītāju.* Līdz ar šo Latvijas un Turcijas spēle ieiet vēsturē kā pēdējās desmitgades skatītākais Eiropas čempionāta basketbolā vīriešiem notikums televīzijā.

Rudens karstākais notikums – FIBA Eiropas čempionāts basketbolā vīriešiem – pie TV ekrāniem ir sevi attaisnojis ar uzviju, jo guvis skatītāju vidū strauju popularitātes pieaugumu. Latvijas basketbola izlases spēļu skatījumu rezultāti liecina, ka TV skatītāju vidū sporta veids ieņem arvien nozīmīgāku lomu, kļūstot par nacionāla mēroga notikumu un pat sasniedzot tāda sporta notikuma popularitāti kā hokejs. Nav noslēpums, ka hokejs ir skatītākais sporta notikums televīzijā.

Jau šo svētdien, 10. septembrī, plkst. 12:25 atbalstīsim Latvijas izlasi, kura mērosies spēkiem ar Melnkalnes komandu. Spēli tiešraidē skatieties Viasat Sport Baltic, TV3, Skaties.lv vai Viaplay.lv.

*Kantar TNS, TV Metri, 2017. gada 7 .septembris, vecuma grupa 4+, provizoriskie dati laikā no 20.25 līdz 22.47.

Citi Iesaka

Citi Raksti

Paparacci.lv

Jaunākās

TOP 5

VIDEO

seko mums ›› VIPi.tv draugiem.lv VIPi.tv facebook VIPi.tv twitter VIPi.tv rss